Wpis z mikrobloga

  • 7
Dostanę białej gorączki z krakowską komunikacją miejską. Nie dość, że bilety są k------o drogie, to jeszcze biletomaty w tramwajach gdzie można było płacić gotówką i kartą mają zaklejoną opcje płacenia gotówką - dosłownie, zakleili miejsce do wrzucania naklejką. Nie mam hajsu na koncie, zostały mi jakieś drobniaki w portfelu i jestem w czarnej dupie w takich momentach. Znam rozwiązania jak można kupić bilet w takiej sytuacji, ale to jest problematyczne, a nienawidzę jechać na gapę choć minuty. Oczywiście, wyczarowałam bilet, okradając blikiem mojego niebieskiego, ale k---a. Jak ja nienawidzę krakowskiej komunikacji miejskiej. Pozdrawiam.

#gownowpis #krakow #ztp
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Duan: to ja ostatnio na odwrót. Cudem wygrzebałam monety, a nie było płatności kartą w biletomacie. Zawsze kupuję online, ale ostatnio mi się internet z----ł i się nie da xD
  • Odpowiedz
Nie mam hajsu na koncie, zostały mi jakieś drobniaki w portfelu


@Duan: Czekaj, cały twój majątek to kilka złotych w portfelu? Jak ty żyjesz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Duan: ogarnij sobie mobilet, doładuj hajsem i śmigaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a najlepiej jak kolega wyżej pisał, nie korzystać. Niech sobie sami jeżdżą tym gównem. Tez mam to za sobą, jak i nie mniej s---------e szukanie miejsca parkingowego. Kraków dla developerów i turystów, nie dla mieszkańców niestety.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@dthprf też staram się omijać, jeżdżę rowerem do pracy i dlatego nie mam miesięcznego, a dzisiaj musiałam jechać tramwajem -.-
  • Odpowiedz