Wpis z mikrobloga

Uzależnienie od wowa na tyle silne, że aż chyba aktywuje suba na drugim koncie żeby grać areny i nie zostać w tyle z gearem, a w pazdzierniku wygemowany gear z socketami od archivist code, conduity na 262ilvl, 4 stowki i szybki boost do duelista i można jeszcze przez dobre pól roku się cieszyć z wymiatania w pvp
#worldofwarcraft
  • 4
@JanekSSJ: Ja rzuciłem wowa w momencie jak zdałem sobie sprawę, że zrobiła mi się z tego druga praca. Zamiast cieszyć się grą i relaksować, to wmawiałem sobie co muszę zrobić żeby nie zostać w tyle: daily, m+ co tydzień. Nawet alty nie dawały już takiej przyjemności jak kiedyś, bo wiedziałem do czego to dojdzie. I jak przestałem grać tuż przed 9.1 to nawet nie myślę żeby wrócić.
@JanekSSJ U mnie jakoś 5 miesiąc będzie leciał. Nigdy nie myślałem, że tak łatwo rzucę te gre. Jeśli za nią nie tęsknię to znaczy, że to był dobry wybór. Z drugiej strony zle, bo to znaczy, że do tej gry nic już nie czuje I jest mi obojętna. Mimo wszystko cieszę się bo w końcu mam wiele czasu na inne rzeczy i jestem szczęśliwszy, praktycznie w nic nie gram i cieszę się