Wpis z mikrobloga

I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k netto, w sam raz, żeby nie zdechnąć z głodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym samym czasie w swojej rezydencji w Monako niejaki Marcin ze swoją kobietą Izabellą Budryn wraz z Mariuszem Raduszewskim oraz jego żoną Natalią Siwiec i Blanką Lipińską, którzy wpadli w odwiedziny (niedawno była tam np. Julia Wieniawa) zastanawiają się czy na kolejną przejażdżkę po mieście wybrać się Bugatti Chironem czy Lamborghini Aventador.

Ciekawe skąd wzięli na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bogactwo #ciekawostki #pieniadze #lamborghini #gorzkiezale
mistejk - I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k...

źródło: comment_1629788285cy1JMnvoZU0cW7jQOpPNa2.jpg

Pobierz
  • 1041
@mistejk: źle nie jest ale lambo nie jeżdżę hah, scirocco nowe nie jest, ale jeżdżę nim od 18, a 200k w BTC skąd wziąłeś może jednak jest lepiej niż myśle XD
@Lordon: ja nie mówię, że to fejk, po prostu sądzę, że to mogą być pieniążki z niezbyt legalnego źródła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mistejk: tak poczytałem o Pani Izabeli i w sumie to pieniążki mogą pochodzić z legalnego źródła.
Prowadzi firmę eventową a doświadczenie zdobywała w Dubaju do tego koleżanka Blanka Lipińska to można by wywnioskować, że sporą kasę zarobiła na organizacji imprez z Londynu polkami
@breskali: W Dubaju to mieszkała kiedy była jeszcze z Dymitrem Gluszczenko, twórcą kwejka i za jego kasę i z tego związku ma syna ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jej obecny facet, Marcin Kukiełka jeździ furami za kilkadziesiąt milionów choć w KRSie żadnej spółki go nie znajdziesz ¯_(ツ)_/¯ z resztą nawet na pudelku piszą co i jak xD
mistejk - @breskali: W Dubaju to mieszkała kiedy była jeszcze z Dymitrem Gluszczenko,...

źródło: comment_1654887920uLB85kqSXPasvVghz7JoC3.jpg

Pobierz
@mistejk: Kryształy to jej firma która o tak sobie zrobiła bo ta ja interesuje i tyle, żyje tak dzięki swojemu partnerowi i tyle w temacie a dla kasy tez pewnie z nim jest ale tez pewnie dlatego bo wyglada mega dobrze, lepiej niż 90% facetów na świecie w tym wieku, a ze się dogadują to tez chyba dobrze nie?
@breskali: @mistejk: Ktoś wcześniej napisał o klubie Miłość, ale historia ma jeszcze drugie dno i ma związek z pewnym producentem piwa (nie żywiec jak na komentarzu z pudelka) i jego zamiłowaniem do młodszych kobiet. Historia jest sprzed klubu miłość, ale niewątpliwie ta znajomość pomogła I się wybić na warszawskie salony. Z qk piłem w tym roku wódkę na positiveways i dla mnie facet jest absolutnie śliski, a gruba kasa to
northdata . de odpowiednik naszego krs wystarczy wpisać Marcin Kukiełka i się pojawiają oficjalne biznesy faktycznie Grzegorz tam ten się przewija