Wpis z mikrobloga

I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k netto, w sam raz, żeby nie zdechnąć z głodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym samym czasie w swojej rezydencji w Monako niejaki Marcin ze swoją kobietą Izabellą Budryn wraz z Mariuszem Raduszewskim oraz jego żoną Natalią Siwiec i Blanką Lipińską, którzy wpadli w odwiedziny (niedawno była tam np. Julia Wieniawa) zastanawiają się czy na kolejną przejażdżkę po mieście wybrać się Bugatti Chironem czy Lamborghini Aventador.

Ciekawe skąd wzięli na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bogactwo #ciekawostki #pieniadze #lamborghini #gorzkiezale
mistejk - I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k...

źródło: comment_1629788285cy1JMnvoZU0cW7jQOpPNa2.jpg

Pobierz
  • 1011
Ja myślę, że gość nazywa się Marcin Kukiełka i jest bratem Grzegorza Kukiełki (koszykarz) z Zielonej Góry. Obserwują się na instagramie instagram[dot]com/gregkuk33/ + kiedyś qk składał mu życzenia urodzinowe z dopiskiem coś o bracie.
Można w necie poszukać wzmianki o prowadzonych biznesach w Niemczech przez Marcina Kukiełkę.

Na bank zna się z Mateuszem Borkiem (youtu[dot]be/5dZAbcm-ku8?t=594 widać, że razem siedzą na widowni). Można podpytać w kanale sportowym.

Ciekawy jest też fakt, że praktycznie
@dpierre: nie rozumiem dlaczego nie potwierdzne jesli wszystko co napisales to prawda i ja sie pod tym podpisuje..z swojej strony dodam ze Marcin jest wlascicielem wypozyczalni samochodowej w Monaco H&R Prestige Rentals Cars. W dodatku dla zainteresowanych moge dodac ze Marcin trafil a lazurowe wybrzeze z powodu bylej żony Jennifer ktora ma ojca francuza z tad cala ferajna okupuje Monaco. Marcin ma syna Colina z poprzedniego zwiazku. Marcin , a właściwie
Nie no, beka z was, ludzie xD Wcale nie ma bogactwa, są tylko instagramy, chiron skoro w leasingu, to prawie jak za darmo, a chłop robi na kasie w żabce tylko to ukrywa i pojechał na wakacje w kredyt XD UWAGA, POKAZUJĘ I OBJAŚNIAM - chyba oczywiste, że ciężko o zakup takiego Chirona, łatwiej takiego wynająć lub wziąć w leasing... Ale to, #!$%@?, nie oznacza, że nie trzeba być dzianym, by tego
@mistejk: Jeśli chodzi o wille Iza przyznała ze ja wynajmują ale tak czy siak mieszkają tam na codzień, nawet jak an wynajęcie to nie kosztuje 2,5k miesięcznie XD lekko licząc myśle z 40k zł miesięcznie to totalne minimum jak nie 2-3 razy więcej, w swoje już budują jakiś czas, chirion biały nie był jego ale tez nigdzie nie było napisane ze jest jego, jednakże kupił już swojego, urusa w mansory tez