Wpis z mikrobloga

Codzienna przypominajka, kto broni naszych granic
2/365

Straż Graniczna. Niby powinna bronić naszych granic przed wrogiem, to w praktyce bronią dostępu Polakom do udzielenia pomocy humanitarnej. No i grożą największej stacji telewizyjnej i partii opozycyjnej. Nie tak powinien zachowywać się człowiek noszący mundur.

#neuropa #4konserwy #konfederacja
Pobierz P.....r - Codzienna przypominajka, kto broni naszych granic
2/365

Straż Graniczna...
źródło: comment_1629782375TEi91GuebPCFnS6unTZrgD.jpg
  • 46
@PrzeKomentator: A co za tym idzie, grożą wszystkim wielbicielom wspomnianej stacji i wyborcom wspomnianej partii. To jest jawne zastraszanie ludzi, o tyle gorszące że z bronią w ręku.


@HrabiaTruposz: pełna zgoda.
Ale zobacz na wpis nad Twoim. Wg. typa jestem trollem i pluje mi w ryj.
Najlepsze jest to, że gdyby żołnierz ze zdjęcia miał baner z napisem ***** TRWAM i wszystkich katolików, moje oburzenie byłoby równie wielkie - bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Osobniki na granicy nie działaja zgodnie z prawem, bo zatrzymują ludzi tam, gdzie nie maja do tego podstaw (wyżej wspomniany dziennikarz stacji TVN) oraz ich umundurowanie jest niepełne.

@PrzeKomentator: podstawą jest samo przebywanie w strefie przygranicznej, gdzie SG możne zatrzymać do kontroli każdego. tutaj to nawet w pasie drogi granicznej, gdzie przebywanie jest zabronione.
@Hehenry: jakis dowod ze pet ktory popychal dziennikarza TVN-u jest straznikiem granicznym?

Szkoda ze zadajecie takie pytania tylko jak wam to jest na reke. Jak podobnie zamaskowany gosc bez zadnej naszywki etc., popycha ludzi i ogranicza ich wolnosc, to wtedy jest wszystko okej xD
A jaki masz dowód na to że pet że zdjęcia jest strażnikiem granicznym? Bo ma naszywkę, plastikowy pistolet na kulki i kominiarkę? Czy może drut kolczasty?


@Hehenry: nie no, legitnie brzmi to, że ktoś pojechał w kominiarze z atrapą broni i mundurem żeby pomachać karteczką. Sam tam byłem, na miejscu stoją już stoiska z pamiątkami, jest wata cukrowa i fotobudki. A taki mundur to na miejscu można wypożyczyć i nawet karteczki
@Hehenry: jakis dowod ze pet ktory popychal dziennikarza TVN-u jest straznikiem granicznym?

Szkoda ze zadajecie takie pytania tylko jak wam to jest na reke. Jak podobnie zamaskowany gosc bez zadnej naszywki etc., popycha ludzi i ogranicza ich wolnosc, to wtedy jest wszystko okej xD


@WiktorekS: a wystarczyłoby, by zatrzymał dziannikarza za brak maseczki. Wtedy typo stanąłby za nim murem, wyzywając SG od ss-manów xD