Wpis z mikrobloga

@Eir_: no tak, bo teraz każdy ma depresję i mu tak ciężko w życiu. Kiedyś mówiło się na to brał humoru, gorsze dni ale dzisiaj to on jest choryyy, potrzebuje pomocy, ck za czasy brutalne.

Co za czasy... By się nachlali wszyscy to 40% wyleczonych za 2 dni
  • Odpowiedz
By się nachlali wszyscy to 40% wyleczonych za 2 dni


@pu100stan: Mam nadzieję że masz świadomość tego co rodzi alkoholizm? Według oficjalnych statystyk w naszym kraju jest dosyć mało chorób psychicznych na tle unii europejskiej za to mam dużo alkoholików, korelacja? Przyczynowość?

Depresja to choroba która dotyka co 6/7 mieszkańca naszego globu i jest realna.
Zamienianie depresji na alkoholizm to pogłębianie problemu jak przewiercenie zęba 10 raz po zaklejeniu go
  • Odpowiedz
@SargonofAkkad: każdemu przypisują depresję przez co ci co się z nią zmagają są trywializowani.

Ogolnie alkoholizm i ta depresja to tylko i wyłącznie problem nastawienia, złego myślenia czy nawyków i przywyczajen
  • Odpowiedz
depresja to tylko i wyłącznie problem nastawienia, złego myślenia czy nawyków i przywyczajen


@pu100stan: Gdyby tak było nie byłoby to poważną chorobą psychiczną a np. uzależnieniem a jednak diagnozuje się to jako klinicznie jako choroba więc nie masz racji.
  • Odpowiedz
@pu100stan: Poszukałem na internecie, homoseksualizm nie jest traktowany jako choroba od 32lat. Został wykreślony w 1990roku, 1974 w stanach zjednoczonych.
Ale to nawet nie jest ważne bo homoseksualizm nigdy chorobą nie był, natomiast depresja jest bardzo poważną chorobą która paraliżuje systemy w organizmie człowieka.
  • Odpowiedz