Wpis z mikrobloga

@smacznyy: wątpię szczerze... Spermiarze w ogłoszeniach się zwykle sami ujawniają dużo bardziej.

Widziałem też ogłoszenia, gdzie było wprost powiedziane, że wynajmowane przez właścicielkę. Chyba, że właścicielka jest lesbijką? Czy teraz wszystkim chodzi o segz?
  • Odpowiedz
@dracul: @noc_komety

Szczerze to mieszkałem i z laskami, i z facetami - prawidłowości nie zauważyłem. Jedni i drudzy mają na sumieniu. Zresztą sam mam u siebie w pokoju zawsze bałagan (ale w reszcie mieszkania staram się pilnować porządku)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 109
@theicecold: no jak pisali wyżej albo mieszkają już same kobiety i boją się/zwyczajnie nie chcą faceta, albo właśnie typki którzy liczą że najpierw wynajmą, a potem się okaże, że przypadkiem nie oddał jej wszystkich kompletów kluczy i jej wbija wąchać majtki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@theicecold: @Cypselus: @FreeRiderr: #!$%@? no wy tu bekę kręcicie, a ludzie mają takie historie. Znam dziewczyny co jak zadzwoniła do typa od takiego ogłoszenia to chciał żeby nie "kłopotała" się ze sprzątaniem, jak będzie wychodzić do pracy, oczywiście wynajem tylko pokoju (w kawalerce xD) więc legalnie mógł wbijać do części wspólnych walić konia czy #!$%@? wie co xD
  • Odpowiedz