Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie okrucieństwo i bezwzględność Mateusza dlatego chcę wyprzedzić nieuchronne i sama się ujawnić. Tak naprawdę nazywam się Ellen Ripley i jestem porucznikiem 1 klasy. Urodziłam się w 7 stycznia 2092 roku w koloni Olympia. Mam córkę Amandę. Pracuję dla Weyland-Yutani obecnie jestem zatrudniona na frachtowcu USCSS Nostromo który zalicza się go do kosmicznych frachtowców klasy M i jest zmodyfikowaną wersją statku Lockheed CM−88B Bison, w wyniku przeróbki w 2116 roku na holownik dodany został napęd Yutani T7A NLS Stellar Drive, oryginalne silniki Saturn J3000 zostały zastąpione dwoma silnikami Rolls Royce N66 Cyclone Thrust Tunnel, każdy o ciągu 7 mln 250 tys. ton. Statek ma 243.8 m długości, 164.6 m szerokości oraz 72.05 m wysokości. Holuje rafinerię o długości 1500 m, 987.7 m szerokości i wysoką na 880.8 metra, o masie 20 mln ton. Osiąga prędkość 0.12 roku świetlnego na dzień w nad przestrzeni. Obecnie wracamy na Ziemię ze standardowego rejsu z ładunkiem rud metali z koloni na Thedusie. Gdy nasz statek przelatywał przez system gwiezdny Zeta Riticuli, komputer pokładowy odebrał nieznany sygnał przypominający S.O.S. dochodzący z jednego z księżyców, zidentyfikowanego jako LV−426. Sztuczna inteligencja przebudziła nas z hibernacji. Zgodnie z międzynarodowym prawem mamy obowiązek zbadać jego źródło i udzielić pomocy ewentualnym poszkodowanym. Będę Was informować na bieżąco.
#bonzo
PonuryBatyskaf - Przeraża mnie okrucieństwo i bezwzględność Mateusza dlatego chcę wyp...

źródło: comment_1629714782HoD0Ds7D57JaTdedNVAVpS.gif

Pobierz
  • 2