Wpis z mikrobloga

  • 1084
Naliczyłem 12 osób. Rozumiem pilnować, ale aż takimi środkami? Przecież dwie osoby by wystarczyły.
Szybkie obliczenia:
12 osób x 24 godziny daje 288 roboczogodzin na dobę. Miesięcznie daje to 8640 roboczogodzin.
Nie wiem jaki jest realny koszt roboczogodziny żandarmerii, ale #!$%@? tam liczymy minimalną :

8640 * 18.30zł = 158112 złotych.

Oczywiście nie liczymy tu kosztów mądrych głów dowódców, którzy to planują. 150k już lepiej można spalić. Może chociaż ktoś by się ogrzał.

#wojsko #utylizacjaszmalu
kiszczak - Naliczyłem 12 osób. Rozumiem pilnować, ale aż takimi środkami? Przecież dw...

źródło: comment_1629707101DcDLRgRTpA6iM7CCsaGiox.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • 0
@kiszczak co za brednie z tymi wyliczeniami, czy oni stoją tu czy siedzą na dupach w swoich pakamerach to nie ma znaczenia bo dostają dokładnie tyle samo, miesiąc w miesiąc.
  • Odpowiedz
  • 3
@Mirush To tym bardziej trzeba o tym mówić głośno. Jeśli mają czas tak stać, to znaczy, że jest ich za dużo i państwo marnotrawi pieniądze poprzez przerost zatrudnienia.
  • Odpowiedz
@kiszczak: nie No przechodziłem ostatnio nikt tego nie pilnował, za to policja spisywała przy pomniku jakiegoś małolata. Ciekawe czy coś odwalił, czy może nie wiedział ze nie wolno przechodzić obok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@finchharold

Jakoś inne pomniki w kraju stoją nietknięte tylko tu oszołomy musza dewastować


No to trzeba się zastanowić dlaczego akurat tu oszołomy się uaktywniły. Skoro tak lubisz sięgać do przyczyn to może przeanalizuj dlaczego ten pomnik PiSowscy postawili właśnie tam?

  • Odpowiedz