Wpis z mikrobloga

profil steam twoja/moja sekcja komentarzy: yebia ci matkę, wyzywają od najgorszych, życzą raka tobie i całej twojej rodzinie, robią ci rajd spamu z pięciu kont, mówią gdzie ci qtanga nie wsadzo, płacz bo nie akceptujesz zaproszeń wiec yestes dzifko - zgłaszasz. My moderacja steam mamy wyebongo, tam se ich bloknij co? i elo

Spam reportów pana mahradży "kupie twojo matke" i jego dwóch innych kumpli w gierkuni, bo albo A. nie dajesz insta B. grasz lepiej C. A+B i spada ci trust factory xD bo w sumie to po co weryfikować.

nick steam: Umęczony/na nazywasz się pedau po angielsku, bo tak za tobą wołają w twojej ulubionej gierkuni. Kurcze vac nie wleciał, więc reportuję ci jakiś sasha/aladyn profil steam - mod wlepia ci blokade nazwy i przez nastepne parędziesiąt godzin będziesz ciągiem znaków, a rusek który za pomocą cyrylicy się dosadnie wyraził co robi z waginą twojej matki ma się dobrze.

dzięki valve, pjona. inni mnie mogo ja siebie nje moge xD


#steam #csgo #gorzkiezale #wsumietojp
  • 4
@Sinti: A idź Pan z tą grą 9 lat grania w to gówno i coś ostatnio we mnie pękło jak P0lka kazała mi przeprosić ją za to że kazałem jej wypierdzielac z topa w 3 minucie xd poszła z bota na topa atakowała mi miniony by za chwile biegac typowi pod wieżą i ginąć jak chcesz to ci powtórkę wyśle Ps J3bac orbitke2000
@RoyKeane: jp mam w komentarze, nie bolą mnie one same w sobie - usuwam albo reportuje, gdyby mnie komentarze same w sobie by bardzo bolały, to tak jak wspomniałeś jest opcja wyłączenia komentowania. Mnie zad pobolwewa od moderacji steama.

Tak jakby ci ktoś opluł okno i jest serdeczne jp, bo jak ci to przeszkadza to sobie uzyj żaluzji i nie patrz na te mele, a typ niech se idzie i pluje