Wpis z mikrobloga

@pomaranczowy_bonk: Hej jak twój naczyniak? Jakiej był wielkości? Operacja się udała? U mnie coś znaleziono ale nie wiadomo co to jest 6mm płat ciemieniowy.. strasznie się tym denerwuje mimo że nie wiadomo co to ale za znakiem zapytania malformacja naczyniowa, stres wielki
  • 4
Hej! nadal nic się ze mną nie dzieje, nadal żyję. Odmawiam operacji w Polsce. W klinice IniHanover w Niemczech specjalizują się w naczyniakach - obczaj tą klinikę. Tam mają najnowocześniejszy sprzęt i najlepszych neurochirurgów w Europie. Na codzień nawet o tym nie myślę, czasem mam ból głowy w tamtym miejscu, mam też trochę światłowstręt bo u mnie to w miejscu odpowiedzialnym za wzrok. A jak Ty się czujesz? Masz jakieś objawy? I
@pomaranczowy_bonk: U mnie nic się nie dzieje oprócz bólu glowy po wysiłku natomiast neurolog powiedział mi że to zapewne nie od tego bo zmiana jest zbyt mała ma 6mm więc nie powoduje objawow i nawet nie wiadomo jaki to naczyniak... Mam po prostu mieć kontrolę za pół roku i tyle, zapomnieć że to mam, tak powiedziała natomiast ja się przejmuje... Jaki rodzaj miałeś naczyniaka i jaka wielkość że była operacja?
@pomaranczowy_bonk: Odmówiłeś operacji rozumiem, jakiegokolwiek zabiegu? Jeśli mogę zapytać jaki u ciebie jest ten naczyniak chodzi mi o rodzaj i jego wielkośći,i kiedy go wykryles,z jaki to powodu. Może odblokuj priv jeśli chciałbyś mi opisać swoją historie. Z góry dzięki, jestem mega zestresowany.
Sorki nie widziałem powiadomienia, więc tak mój naczyniak ma 6.5mm. Odmówiłem bo wielu lekarzy u których się radziłem twierdziło że w Polsce operacje mózgu nie są robione tak nowocześnie jak za granicą i często są ubytki mózgu po nich. Dla porównania w tym IniHanover jeszcze tego samego dnia wychodzisz do domu a w Polsce masz 6mc rehabilitacji. Teraz naczyniak mi nie krwawi (ogólnie są badania naukowe że duży poziom witaminy d3 sprawia