Wpis z mikrobloga

@OSH1980: Na drugiej stronie jest bajka o drukarce która potrafiła drukować na czarno biało nawet wtedy kiedy nie było pozostałych kolorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OSH1980: ja nie czaję, to jest serio takie rocket science wydrukować kartkę? PAPIER ZACIĘTY W KOMORZE otwieram komorę - papieru ni ma. Nie drukuje w ogóle - okazuje się, że trzeba przez inną przeglądarkę bo przez firefoxa nie i uj. Zacinanie, wieszanie, resetowanie, no tragedia. Znacie jakieś drukarki bez borderline?
  • Odpowiedz
@OSH1980: Zawsze lubię te memy na temat drukarek i wracają moje wspomnienia z czasu jak faktycznie miałem takie same sytuacje. Ale tak jak ktoś wyżej napisał, wystarczy mieć model, który po prostu jest dobry i najlepiej ekonomiczny i nagle wszystkie problemy znikają.

@szczuronap: Polecam np Epson L3110. Użytkuję od półtora roku, tusz będę dolewał dopiero pierwszy raz za jakiś miesiąc, awarii i problemów nie było a ponad 1000 stron już
  • Odpowiedz
~ 500 zł na porządną drukarkę laserową czarno biała (bo na co komu druk w kolorze) ze skanerem z modułem Wi-Fi i gwarantuje żadnych problemów, nawet z drukowaniem z telefonu.

  • Odpowiedz
@OSH1980: #!$%@?, ja 3 lata temu kupiłem Brothera laserowego z WiFi za 380zł, #!$%@?łem go głęboko w szafkę i zapominam, że tam stoi drukarka, tylko kartki wyciągam. Żadnych problemów z połączeniem, zacinaniem kartek, cały czas fabryczny toner, szybciutko się grzeje. Na prawdę w #!$%@? polecam.
O właśnie sprawdziłem, teraz kosztuje 640zł xD
  • Odpowiedz