Wpis z mikrobloga

Obił mi się jakiś czas temu o uszy patent na telewizję w #uk, że kupuje się fire stick i ktoś ci go "hackuje" i potem za 50 funtów rocznie mam dostęp do wszystkich możliwych stacji telewizyjnych na świecie + ogromną liczbę seriali + ppv. Ktoś coś kojarzy ? Podobno temat bardzo popularny na wyspach ale nie jestem pewien
#uk #anglia
  • 11
@Voltix: Zaleca się jakiś vpn do tego ? Dużo się trąbi, że to nielegalne itp i w razie jakiś kontroli to można mieć problem. Może brzmię jak panikarz ale kompletnie się na tym nie znam więc wolę zapytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@typeczek: jak jestes prywatnym uzytkownikiem, to nikt ci nic nie sprawdzi. w uk jerynie cos tam kombinowali z blokowabiem kodi, bo przez to leci masa nielegalnych filmow.
@Voltix: nie no typowo polskie to to nie jest bo polak znajdzie za darmo albo kupi te pakiety na aliexpress
@typeczek: wpisz sobie na aliexpress ip tv i tam jest jeszcze pare ofert, kiedys bylo wiecej. dostaniesz po prostu liste od chinczyka + hasla
problem jest w tym ze sprzedaja to po 5 razy i potem te kanaly sie rozlaczaja co jakis czas, kiedys mialem te polskie od ukrainca to
@Voltix: moze i sie nie znam bo dawno juz nie uzywalem kodi

jesli masz dane do zalogowania za darmo to spoko, najprawdopodobnie 10-1000 innych osob tez ma te dane i beda cie rozlaczac z serwerow albo sam serwer bedzie cie co chwila wyrzucal bo nie zaplaciles

ludzie placa za dane do zalogowania na serwery a nie za kodi, kodi to tylko odtwarzacz