Wpis z mikrobloga

@Positano1: nigdzie nie piszę, że to obala cały światopogląd inceli, ale to oni właśnie próbują sugerować, że blackpill sprawdza się niemal w 100%, kiedy ja takie widoki spotykam przynajmniej parę razy w miesiącu, co sprawia, że blackpill jest raczej wygodną teorią, którą co niektórzy lubią tłumaczyć swoje życiowe porażki :)
  • Odpowiedz
para trzymała się za rączki


@Kenteris: Starsza siostra wyszła na miasto z autystycznym bratem, bo rodzice jej zagrozili, że niedostanie kieszonkowego. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
nigdzie nie piszę, że to obala cały światopogląd inceli, ale to oni właśnie próbują sugerować, że blackpill sprawdza się niemal w 100%


@Kenteris:

Za bardzo dosłownie bierzesz to co piszą przegrywy, znalazłeś na ulicy niskiego faceta z wyższą od siebie dziewczyną to teraz pomyśl że na tego jednego faceta przypada 20 innych też niskich którzy są traktowani przez kobiety jak powietrze. Nie sugeruj się pojedynczymi przypadkami tylko patrz na statystyki.
  • Odpowiedz
"dowód anegdotyczny nie obala rzeczywistości"


@czarny-kartofel-111: jeżeli coś jest udokumentowane przykładowo zdjęciem, to już nie jest to dowód anegdotyczny. Jak coś cytujesz, to chociaż postaraj się dokładnie sprawdzić definicję dowodu anegdotycznego.

Za bardzo dosłownie bierzesz to co piszą przegrywy, znalazłeś na ulicy niskiego faceta z wyższą od siebie dziewczyną to teraz pomyśl że na tego jednego faceta przypada 20 innych też niskich którzy są traktowani przez kobiety jak
  • Odpowiedz
@Kenteris: blackpill sprawdza się niemal w 100% tak jak tutaj ludzie sugerują i nie wyklucza to takich sytuacji jak na zdjęciu. Blackpill mówi o prawdopodobieństwie, niski gość ma dużo mniejsze szanse niż gość wysoki, co jest prawdą.
Sam to zresztą potwierdziłeś tym postem, bo nikt nie robi zdjęć parom gdzie jest wysoki chłop z niską babą albo gdzie niski gość idzie sam podpisując to "wow jak to możliwe, o co
  • Odpowiedz
blackpill sprawdza się niemal w 100% tak jak tutaj ludzie sugerują i nie wyklucza to takich sytuacji jak na zdjęciu. Blackpill mówi o prawdopodobieństwie, niski gość ma dużo mniejsze szanse niż gość wysoki, co jest prawdą.

Sam to zresztą potwierdziłeś tym postem, bo nikt nie robi zdjęć parom gdzie jest wysoki chłop z niską babą albo gdzie niski gość idzie sam podpisując to "wow jak to możliwe, o co tu chodzi" a sytuacja jak na zdjęciu jest na tyle rzadka że niektórzy nawet fotę zrobią. To właśnie mówi blackpill przecież


@ehhcokolwiek: Potrzeba specjalnych nowych terminów, hashtagów, by tym udokumentować pewną prawidłowość, że na ogół wyżsi mężczyźni mają większe powodzenie u kobiet niż ci niżsi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wow, niesamowite rzeczy udowadnia ten blackpill.

Zdjęcie zrobiłem tylko dlatego, że po 1. miałem akurat telefon w ręku i po 2. miałem w głowie niedawną dyskusję na wykopie pod tagiem #przegryw więc tak na szybko pomyślałem, że lekko sobie tym zadrwię z takich blackowców. Bo ja sam jestem innym "wyjątkiem" od tej blackpillowej reguły i tym podobnych wyjątków widuję dość relatywnie sporo. Chyba zbyt dużo biorąc pod
  • Odpowiedz
czemu sami nie próbujecie stać się jednym z tych wyjątków?


@Kenteris: otóż duża część, w tym ja, próbuje, natomiast część chłopów tutaj jest już gdzieś po trzydziestce i próbowało całe życie i #!$%@? to dało więc podejrzewam że po kilkunastu latach starań już se dają spokój/ nie mają siły.
I tak, blackpill polega na zdaniu sobie sprawy że przystojni i wysocy mają większe powodzenie niż brzydcy i niscy a większość
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: chyba to oczywiste i dodatkowo udokumentowane badaniami, że wysokim i przystojnym lepiej się powodzi na każdej płaszczyźnie zycia - od zawodowej po towarzyską. I dla nikogo to nie jest szokiem, po prostu nikt nie lubi uchodzić za osobę płytką, powierzchowną i dotyczy to tak samo mężczyzn. No nikt nie powie wprost, że szuka długonogiej blondynki z wysportowaną sylwetką i fajną pupą. Choć pewnie to chodzi po głowie każdemu facetowi.
  • Odpowiedz
chyba to oczywiste


@Kenteris: wszystkie kobiety wypowiadające się o incelach mówią że to przez rzekomy zły charakter są sami a nie przez zły wygląd, widziałem posty gdzie ewidentnie brzydki gość na fb żali się na samotność i brak powodzenia i dostaje setki komentarzy żeby poszukał zainteresowań i stał się "ciekawszą osobą" a ani jednego komentarza żeby coś ze swoim wyglądem zrobił.
Mnóstwo dziewczyn mówi że wzrost nie ma znaczenia.
Dla
  • Odpowiedz