Wpis z mikrobloga

dobra, pytałem już o 'explicit' i mam jeszcze jedno pytanie związane z #vevo

Dlaczego w klipach ocenzurowane są loga np na ciuchach, czapkach? ocenzurowali nawet emblemat Ferrari i logo na zagłówkach.

To na pewno nie pomysł czarnuchów, bo oni chcieliby pokazać najwięcej bogactwa jak się da. Wydaje mi się, ze to wytyczne od vevo które nie chce robić innym darmowej reklamy. Możliwe to?

#muzyka #rap #kiciochpyta #youtube
SiekYersky - dobra, pytałem już o 'explicit' i mam jeszcze jedno pytanie związane z #...

źródło: comment_8PNWiSkos9xgbsvuK5RVQmQI5lgLmyc7.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Dokładnie robi to. Vevo i inne firmy promujące artystów muszą mieć zysk z połączenia marki z artystą. Chociaż bardziej chodzi o jakiś kompleks małego siusiaka bogaczy w USA bo każdy i tak wie jakie mają ciuchy, samochody, zegarki etc.
  • Odpowiedz
@heedefed: trochę to bez sensu, bo przynajmniej w co 2gim rapowym kawałku pada co najmniej kilka nazw firm produkujących drogie ciuchy... chociażby w kawałku z którego wyciąłem klatkę

I wear Gucci, I wear Bally at the same damn time

chodzi o jakiś kompleks małego siusiaka bogaczy w USA bo każdy i tak wie jakie mają ciuchy, samochody, zegarki etc.


@heedefed: a tego nie rozumiem
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Nie mogą mu cenzurować tekstów, ale ograniczają darmową reklamę do minimum. Bardzo często przecież płacą grube pieniądze za pokazywanie się z logo znanej marki.
  • Odpowiedz