Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 50
585 508 + 43 = 585 551

*Wpis okolicznościowy*

W marcu tego roku po wielu latach przerwy od jeżdżenia kupiłem sobie Gianta Attenda z przerzutką wewnętrzną i rozpocząłem piękna przygodę, która dzisiaj dobiła do 1000 przejechanych kilometrów. Ja wiem, że wy robicie takie dystansy w półtora tygodnia, że rower nie taki itd., ale mam to gdzieś bo każda przejezdzka była warta wydanych na niego pieniędzy. Każda jazda wywoływała uśmiech i pozwalała mi odetchnąć psychicznie. Rower uratował mnie mnie przed totalnym spaleniem w pracy, pomógł przy zwolnieniu się z pracy i przeżyciu okresu wypowiedzenia. Zacząłem się interesować rowerową blogosferą, przede wszystkim YouTubem. Jeśli czas i okoliczności pozwolą jeszcze pojeżdżę do jesieni i przejadę parę kilometrów. Do zobaczenia na trasie Mirki :)
A żeby było ciekawiej na następnym sezon kupiłem sobie rower szosowy, ale tym pochwale się jak na niego wsiądę i go przetestuje.
Pozdro

#rowerowyrownik #rower #bydgoszcz #fordon

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_16295606707aFLKDgkviQziDRCylFLgy.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@katolewak: mam podobnie, jakiś czas temu kupiłem sobie górala po kilku latach bez roweru bo poprzedni mi #!$%@? (swoją drogą niezły desperat bo był bardzo stary i prosty tyle że zadbany) i uzależnienie wróciło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
liczy sie ze to, że ruszasz dupe i daje ci to frajdę.


@ImeNs: Dokladnie

@katolewak: I rob to poki mozesz zebys potem nie zalowal.
Oddalem swoj rower szwagrowi (fajna meridka byla) po tym jak sie okazalo ze moje kolana (oba swego czasu spotkaly sie na pelnym biegu z metalowym przedmiotem) stwierdzily ze za chuchu nie pozwola mi jezdzic. Smutek :(