Wpis z mikrobloga

Grałem dzisiaj pvp na arenie w DS2, i 2 razy z rzędy trafiłem na gościa, który po większości moich trafień, nie tracił hp(wiem, że trafiałem po efekcie dźwiękowym). To są cheaty czy jakieś skille, o których nie wiem?
#darksouls #darksouls2
  • 9
@Darakan: w takim razie to na 100% nie cheat ( ͡° ͜ʖ ͡°) zgaduje, żę masz na myśli jedną z aren covenantu krwi? tam matchmaking raczej nie działa jak w normalnej grze, więc mogłeś trafić na kogoś z dużo wyższym lvl, niż Ty... ale za mało info dałeś, żeby określić czemu nie robiłeś dmg, mogło być tak, że korzystałeś z broni, pod którą nie miałeś skalowania skilli,
@Darakan: zdecydowanie nie i raczej żadna z gier od From Soft nie jest "cross-platform", do tego jeśli bijesz się PvP na arenie covenantu krwi to tam nie ma matchmakingu, więc teoretycznie początkowy gracz może trafić na kogoś, kto jest na którymś NG+, nie ma lekko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Darakan: spoko Miras, moim zdaniem combo, lagi + trafiłeś kogoś z wysokim lvl, kto doskonale wiedział jak rozpykać Twój build, na arenach w tym covenancie są ziomeczki co od lat grają i znają wszystkie motywy motywiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bardziej zbalansowane PvP znajdziesz na moście w Iron Keep, ze względu na brak matchmakingu ta arena w blood covenant jest dobra tylko do farmienia itemków pozwalających na