Wpis z mikrobloga

@kalamok_blanko: nie rozumiem mema, ale jestem mega wdzięczny za normalnych rodziców. Co prawda jakoś może nie są wylewni z uczuciami, ale zawsze wspierają i nigdy takich szopek nie odstawiali, nawet ja z zwykłego lenistwa nie chciałem czegoś zrobić czy też kłóciłem się o byle gówno #chwalesie
  • Odpowiedz
@raptorwodny:
Takie poglądy jak twoje są odrażające i zapewne to taka postawa, o ironio, często wywołuje u ludzi antynatalistyczne ciągoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A za namawianie do samobójstwa powinieneś dostać w mordę.
  • Odpowiedz
@kalamok_blanko: najlepsze jest to ze wszyscy tego nienawidzimy, a jak przychodzi co do czego to kazdy z ktorym rozmawiam o dzieciorobstwie jest w 100% przekonany jego bombelek bedzie wlasnie taka miniaturowa wersja ich, z identycznymi pogladami i zaintersowaniami, i nie ma w jego wyobrazni miejsca na zadne odchylenia XD
  • Odpowiedz
@MightyGoldberg:
"Większość rodziców na całym świecie tacy są

Poprawiłem. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) "

Poprawiłeś? I serio nie kłuje cię to w oczy? Przecież na tego koślawca stylistycznego się patrzeć nie da, mój mózg robi fikołka jak próbuję to przeczytać.

Powinno być "W większości rodzice na świecie tacy są" albo "Większość rodziców na świecie taka jest"
  • Odpowiedz
@Purple_:

Poprawiłeś?

Tak.

I serio nie kłuje cię to w oczy?

Nie.

Przecież na tego koślawca stylistycznego się patrzeć nie da, mój mózg robi fikołka jak próbuję to przeczytać.

Powinno być "W większości rodzice na świecie tacy są" albo "Większość rodziców na świecie taka jest"

Dobrze, panie polonista. ;)
  • Odpowiedz