Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do pracowników z mcdonalds, kfc, odziezowek i innych galerianych firm, na pewno tu jacyś sa. Czy wasza premia i wyplata zalezy od tego czy zwracacie uwagę na brak maseczki klientom? Jeśli nie to na jakis ch*j szeryfujecie dla tego pseudorzadu.
#koronawirus
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wiem_wszystko: Nie - nie wpływa. Możemy zwracać uwagę, ale nie możemy odmówić obsługi jak gość nie ma maseczki i nie chce jej założyc. Jak się domyślasz - większość ma w dupie i nie zwraca uwagi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Ja mam największą bekę z salonu X-Kom w galerii w moim mieście. Nie wiem czy to praktyka całej sieci (bardziej prawdopodobne) czy pojedynczego salonu, ale nie wpuszczają bez dezynfekcji/rękawiczek i nie można chodzić po sklepie i oglądać gablot tylko masz stanowisko z panelem dotykowym do wybrania sprawy. Pracownicy dodatkowo oddzieleni barierką żeby nie podejść za blisko do lady. Clown world na całego, można się poczuć jak w typowym urzędzie,
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: myśle ze nikt nie chciałby umyślnie robić z siebie idioty i kazać zakładać maseczki ludziom którzy maja to totalnie w dupie i się śmieją w teraz pracownikom. To jest polecenie przełożonego, ten z kolei ma to polecenie gdzieś od dyrektora a dyrektor z centrali sieci. Nie wykonujesz poleceń przełożonego wiec możesz stracić premie, dostać upomnienie etc. Wyprzedzę odpowiedzi w stylu „ale to nie jest w obowiązku pracownika” - w
  • Odpowiedz