Wpis z mikrobloga

@Bounty: Pamiętajmy że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- mordowanie nieprzychylnych dziennikarzy
- mordowanie mężczyzn protestujących przeciw władzy
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy
- chwalenie molestowania dzieci

Oraz że konfederacja nie ma żadnego programu gospodarczego
@Bounty: Te wyrwane z kontekstu, których znaczenia nie rozumiecie? No obawiam się, że nie. Zwłaszcza, że interesuje was tylko szerzenie kłamstw. A zakaz aborcji wynika z zakazu zabijania ludzi, z którym wszyscy się zgadzają (oprócz lewaków rzecz jasna).
@Bounty: Niby dlaczego miała by być kara? Widzisz, wszystko sprowadzasz do absurdu bo boisz się, że Konfederacja wyjdzie na najbardziej rozsądną partię.
Niby dlaczego miała by być kara?


@Jah00: Bo skąd będziesz wiedział czy poronienie naturalne czy wymuszone xD

Co do źródeł, jak proponuję taki zakładzik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak podam źródła konkretnych wypowiedzi konkretnych polityków ze świecznika konfederacji to usuwasz konto, jak nie podam to ja usuwam. Deal?

boisz się, że Konfederacja wyjdzie na najbardziej rozsądną partię.


@Jah00: Nikt się tego nie musi obawiać uwierz mi
Bo skąd będziesz wiedział czy poronienie naturalne czy wymuszone xD


@Serrrek: Ja nie będę, ale lekarz powinien.

Jak podam źródła konkretnych wypowiedzi konkretnych polityków ze świecznika konfederacji


@Serrrek: Ale ja znam te wypowiedzi i nie o nie przecież chodzi, a o ich błędną interpretację. Podaj lepiej projekt ustawy jaki Konfederacja złożyła, bo tak się tworzy prawo. Wykopki myślą, że prawo się uchwala z przypadkowych wypowiedzi członków partii.

Nikt się tego