Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurła jak są gdzieś szlifierki to znowu nie ma baterii na promocji a gdy są baterie to znowu nie ma szlifierki (°° #lidl
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trackEvent: Szlifierka akumulatorowa kosztuje 180zł i gdy weźmie się jeszcze ładowarkę za 20zł to bateria która kosztuje 80zł jest za grosz. Osobno wszystko można kupić jak nie w jednym to w drugim sklepie, ale w komplecie ciężko trafić a to zawsze prawie 80zł w kieszeni. Wziąłem dwie szlifierki więc już byłoby zaoszczędzone 160 ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trackEvent: nie wiem bo na ten moment miałem tylko taką z Yato, ale kosztowała 2x tyle i całkiem przyjemnie się tym pracowało. Nie można też porównywać do jakiegoś Boscha, Makity czy Milwaukee bo za ich cenę kupisz sobie parę tych z Parkside. Z drugiej strony wkrętarkę Parkside na którą tak ludzie narzekają morduje już 3 rok do różnych robót typu wiercenie w ścianie, mieszanie farby strukturalnej i skubana nie chce się
  • Odpowiedz
@XNiemcu: Ja mam tak samo, na wkrętarkę nie narzekałem do czasu aż straciła lewe obroty, tak po prostu sama z siebie. Ale…kolega kupił z nowszej serii i zdechła pi tygodniu, tam sztuka sztuce nie równa, można kupić niezatapialny sprzęt a równie dobrze można sie nadziać. W Bricomarche była promka na wkrętarki Bosch Profesional za 399 z dwoma aku i ładowarka to przy mnie brak chyba każdy kto był wtedy w sklepie.
  • Odpowiedz