Wpis z mikrobloga

Hello wykop!

Wypadałoby się wszystkim przedstawić. Dzięki Wam zostałem w przeciągu 2 tygodni CEO i CTO ponad 700 osobowego startupu w wieku 19 lat. Jeśli kogoś interesuje moja historia to zapraszam do spędzenia ze mną dłuższej chwili. Być może kogoś zainspiruję do działania i pójdzie moim śladem i zrobi coś super. Może osiągnie nawet zbliżony do mnie poziom zajebistości, chociaż szczerze w to wątpie.

Kim jestem? Jakie mam poglądy?
Jestem zwykłym 19 letnim chłopakiem, który lubi myśleć inaczej niż wszyscy inni dookoła. Oczywiście zgodnie z cytatem:

"Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie **, że jesteście prymitywami, że wasze #!$%@? karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność.".

Już w 1 klasie gimbazy kłóciłem się z Historykiem, że hitler nie wiedział o holokałście xD. Zawsze miałem 2 z matematyki i fizyki, ale 6 z muzyki. To był mój manifest, absolutnie nie widzę sensu w szkole publicznej i systemie ocen. Jestem zupełnym samoukiem. Programuję od 3 roku życia, rynkiem finansowym i ekonomią zajmuję się od 17 lat. Nie poszedłem na studia, od razu po maturze poszedłem na kremówki. Potem zacząłem pracować jako kasjer w biedronce. Jeszcze rok temu miałem 3k na umowie o pracę XD. Jeśli miałbym mieć jakąś radę dla młodych wykopków to po prostu łykajcie każdy scam.

Myślę, że wszyscy z Państwa powinni również wiedzieć, że jestem polskim patriota. Bezmyślnie nacjonalistycznym oczywiście. Po prostu skaczę jak małpa w zoo kiedy niemiec (specjalnie z małej) osiąga sukces. Z wielką dumną patrzę na rosnącą panoramę Radomia czy z tempa wzrostu ekonomicznego Polski na przestrzeni ostatnich 30 lat. Kiedyś byłem za PISem natomiast wyrosłem z tego i
**. #bekazpisu

Dzisiaj po dwóch tygodniach mojej drogi w startupie pracuje już 700 osób z czego jedna dostaje nawet wynagrodzenie xD

Mógłbym napisać ten post po angielsku na redicie i zgarnąć miliony lajków, ale robię to tutaj bo nie znam angielskiego. Każdy kto doda komentarz "lubię placki" dostanie ode mnie na privie unikalny token, który do niczego wam się nie przyda. A być może za rok będzie warty milion dolarów.

Trzymajcie się biedaki, może kiedyś osiągniecie sukces tak jak ja.

#pasta
  • 4