Wpis z mikrobloga

Trochę szkoda mi Boxdela.Jego własny pracownik pluje mu w twarz a on bardzo chciałby móc mu odpowiedzieć ale nie może.Kasjusz zadaję takie pytanie na które nie ma dobrej odpowiedzi,nazywa kogoś chorągiewką mimo że sam często zmienia zdanie(Przykład:Mówił że na 100% wie kto ma łańcuch i Ferrari dostał na dziure oraz zarzucał mu kłamstwo a gdy wyszło na jaw że to ustawka,mówił że on się w to nie miesza).Kasjo to taki gość który mówi że go nic nie obchodzi itp ale jak już mu się coś powie to jest wielce obrażony,strasznie się przejmuję( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
  • 20
@JNaGGyBaNg: Kasjo to brainlet i ma wywalone ego, jedyną wartość jaką ma w tej federacji to to, że zawsze znajdzie się ktoś, z kim może podymić i przy tym nie można go nazwać cwaniakiem, bo przeciwnik zawsze dostaje na dziurę. Boxdelowi trochę siada psycha, widać że average dymy enjoyer i dobrze się ogląda, ale jak jest jechany to już odpowiedzieć niełatwo, dodatkowo musi się trzymać tego, co słuchawka powie ( ͡
@Misticmac: Masz rację,tylko że w tej sytuacji o której mówi Kasjo nie można go nazwać chorągiewką.Boxdel działał pod wpływem współpracownika,emocji,sympatii,jego słowa jak i zachowanie nie były przemyślane i jako włodarz federacji nigdy nie powinien odwalić takiej akcji.Dobrze że się zreflektował i przeprosił a nie tak jak mowi Kasjusz że mógł iść w to dalej.Kasjo zachowuje się jak dzieciak i nie potrafi zrozumieć że Boxdel jako włodarz nie może mówić kto wygrał
@JNaGGyBaNg: Ale co Kasjusz, ze mógł iść e to dalej? Tzn orzeciez mu powiedział, ze on wiedział, ze go poniosły emocje i bronił go przed tymi rozporkami. Chciał tylko, żeby się ustosunkował publicznie, ale wiedział, ze tego Bombel nie może zrobić
@mcelo49: Jak się odpalił to szybko został zastopowany przez słuchawkę( ͡° ͜ʖ ͡°) Myśle że największym problem żeby odpowiedzieć Kasjuszowi jest to że on może się zwyczajnie obrazić a tego FAME raczej nie chcę.
@Misticmac: Kasjusz mówił że zamiast iść do Normana i go przepraszać to mógł już trzymać się tego co początkowo powiedział.Federacja wydała oświadzczenie w tej sprawie i to mu powinno wystarczyć.Skoro wiedział że nie może się ustosunkować to po co zadawał to pytanie?Postawił tylko Boxdela pod ścianą i wyszła niepotrzebna spina.
@JNaGGyBaNg: Po to zadawał, bo boxdel już robił podchody pod walkę kasjo wrzosek, to po pierwsze, a po drugie boxdel identycznie dopytuje kasjo o te odejście z teamu króla/internetu, gdzie to tez jest temat wałkowany od x czasu i kasjuszowi ciężko na niego odpowiedzieć . To zwykła kontra
@Misticmac: Tylko że pytanie wyszlo od Krychy,fakt inicjatywa zadzwonienia do Kasjusza wyszła od Boxdela ale to była po prostu dobra okazja żeby wykonać ten telefon bo prędzej czy później by do niego zadzwonili w końcu w programie był jego kolega i jeden z większych wrogów.Różnica między tymi pytaniami była taka że Kasjusz mógł na nie odpowiedzieć(nawet kosztem tego że musiałby to powiedzieć setny raz( ͡° ͜ʖ ͡°))
@JNaGGyBaNg: W tym, ze jego kosztem chcą znowu zrobić dls siebie dobrze. Nie widzisz problemu czy nie chcesz zauważyć? Mnie by #!$%@? strzelił, jakby dali dupy przy walce z Parke s potem dzwonienie na wizji, żeby zrobić wyświetlenie, moim kosztem. Nagrywanie filmików na yt z gościem, który mnie ciśnie, żeby zaczac promocje walki, której być może nie chce.to nie wrzosek nagrał filmik u siebie tylko grubas nagrał i wstawił. Chciał kosztem
@Misticmac: Nie widze w tym problemu.Nie zapominaj że Kasjusz też na tym korzysta,jeżeli FAME zależy na tej walce to muszą mu dobrze zapłacić.Moim zdaniem przesadzasz pisząc że Wrzosek go ciśnie,powiedział że walczył z samymi mniejszymi i to go wkurza nic więcej.Widać chłop rozumie o co w tym chodzi,pewnie prywatnie nic nie ma do Kasjo ale on jak zwykle wszystko bierze do siebie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JNaGGyBaNg: Ale co to ma do rzeczy, czy ty widzisz? A ja np. Bym widział, jakby włodarz promował swojego ziomka z sali moim kosztem. Nic więcej? No coś tam chyba dodał jeszcze, wiec dlaczego kłamiesz?
@JNaGGyBaNg: odpowiedziałes na wpis, w którym napisałem dlaczego przywołałem sytuacje z wrzaskiem, a teraz nie wiesz dlaczrgo? XD swoją droga, promowal wczoraj kasjo rewanz? Będzie kasa, Bombel będzie zadowolony
@Misticmac: Mój wpis wytykał hipokryzje Kasjuszowi.Nie dotyczył on sytuacji z Wrzoskiem,mogłem od razu napisać że nie potrzebnie przytoczyłeś ten przykład zamiast odpowiadać.Po części się z Tobą zgadzam,chociaż nie uważam że w tej konkretnej sytuacji Boxdel wyszedł na chorągiewke.Na tym zakończymy Mirku i dzięki za fajną dyskusję( ͡° ͜ʖ ͡°)