Wpis z mikrobloga

@87marcin: taka wielka torba to imo bardziej przeszkadza na tak krótkich trasach niż ma jakiś sens. można kupić malutkę podsiodłówkę, żeby zmieścić dętkę i narzędzia, a kurtkę, jak serio jest zagrożenie deszczu, włożyć do kieszonki z tyłu albo zawiązać na motsku. kto co lubi tho
  • Odpowiedz
  • 2
@Im_from_alaska mi ona kompletnie nie przeszkadza, zapominam o niej w trakcie jazdy, a mam pod ręką wszystko i czasami nawet dron się zmieści

@jazzip jestem więcej niż zadowolony, teraz wiem że jazda na trekkingu to była katorga.
  • Odpowiedz
@87marcin: ja mam hybrydę. Nie znam się na rowerach bo dopiero zaczęłam przygodę ale jak wpisałam w Google trekking bike to wyskoczył mój. Następny kupię sobie taki jak Twój bo jest piękny i lekki (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ogau daleko mi do gór, nie rozumiem czemu ta torba wzbudza takie negatywne zainteresowanie. Mi ona naprawdę nie przeszkadza, a zapakować mogę wszystko co chcę
  • Odpowiedz
nie rozumiem czemu ta torba wzbudza takie negatywne zainteresowanie


@KopecyFan: bo jest przerostem formy nad treścią. Ale jak tobie wygodnie to jeździj. Szerokości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@KopecyFan schwalbe g-one allround 700x35c, póki co sprawują się dobrze. Dosyć szybkie na asfalcie i radzą sobie na szutrach i leśnych ścieżkach.

@Ogau będę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz