Wpis z mikrobloga

@milymirek: no tak, tylko na Strajku Kobiet zrobiono parę bohomazów na murach kościołów, gdzie w sumie połowa samych uczestników strajku była tym oburzona, a marsze organizowane przez ruch narodowy kończą sie podpaleniem mieszkań lub Empików, gdzie z kolei uczestnicy tych marszów tego nie potępiają.
gdzie z kolei uczestnicy tych marszów tego nie potępiają.


@PrzeKomentator: Chyba coś ci się pomyliło.
Na odwrót. StrajkKobiet zachęcał do napierania na policję i wandalizmu i cieszył się z aktów wandalizmu.
Władza Marszu Niepodległości natychmiast interweniowała i jasno potępiała akty wandalizmu.

Przecież StrajkKobiet na oficjalnych twitterach wyraża radość z wielu aktów wandalizmu.
Ty nie mogłeś tego nie zauważyć, więc zapewne całkowicie celowo kłamiesz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milymirek: ale bezczelne kreatury z tych narodowcow. Rok w rok na organizowanych przez nich marszach ich zwolennicy #!$%@? miasto, a gdy podczas pacyfikacji tego bydla zostaje ranny reporter, #!$%@? chca na tym zbic kapital polityczny. I to sugerowanie, ze strzal z kilku metrow w twarz starszego czlowieka byl nieprzypadkowy, tanie granie na emocjach dla debili - potencjalnych wyborcow. Ha tfu, mela ci na ryj.
@hesuss: Reporter został postrzelony na peronie, policja strzelała do ludzi idących na jakimś peronie zdaje się. Widziałem nagrania, ludzie normalnie sobie szli.

Znowu widać, jak zakłamani jesteście.
Nie masz pojęcia o sytuacji a siejesz nienawiść i usprawiedliwiasz kompletnie nieuzasadnione działanie policji.

Część z was ma sprane mózgi ale część świadomie kłamie dla osiągnięcia swoich celów.

Pewnie najlepiej pamiętasz bójki z 2011 roku?
Gdy telewizja przez godziny pokazywała dwie grupki zadymiarzy?
W
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@milymirek: nie mow do mnie w liczbie mnogiej "wy", bo nie naleze do zadnej grupy o okreslonych pogladach, nie walcze z innymi grupami, nie jestem zadnym neuropkiem czy kimkolwiek sa ci "oni" w twojej glowie.
Narodowcow za to nie trawie bo po prostu znam tych ludzi, pochodze z takiego srodowiska i wiem ze oni tym #!$%@? o ładzie, porzadku, bezpieczenstwie i ojczyznie przykrywaja wlasne lęki i nienawisc do wszystkiego co obce,
nie mow do mnie w liczbie mnogiej "wy", bo nie naleze do zadnej grupy o okreslonych pogladach, nie walcze z innymi grupami, nie jestem zadnym neuropkiem czy kimkolwiek sa ci "oni" w twojej glowie.


@hesuss: Ty się zwracałeś w liczbie mnogiej.

Narodowcow za to nie trawie bo po prostu znam tych ludzi, pochodze z takiego srodowiska


@hesuss: Aha, dowód anegdotyczny. Super.

A ty widziałeś skalę prowokacji?
https://www.youtube.com/watch?v=EEC71l8fK_w
milymirek - > nie mow do mnie w liczbie mnogiej "wy", bo nie naleze do zadnej grupy o...