Wpis z mikrobloga

Postawiłem testowo na wordpresie swojego bloga i pewnie zabiorę się w następnym tygodniu za szablon, bo teraz wrzuciłem jakieś bezsensowne wstawki i wygląda jak z lat 90. ale to tylko żeby zobaczyć czy działa. Na 99% podepnę jakiś system do komentarzy. Aktualny jest archaiczny tak jak reszta

Zastanawiam się czy nie zrobić go w wersji angielskiej i szlifować j. angielski.

Jeżeli ktoś ma pomysł na wygląd bloga lub znacie jakiś blog z fajnymi funkcjami to proszę o info, to zerżnę pomysły tak jak to robią Chińczycy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem czy ma to sens, ale zawsze, to jakieś doświadczenie. Preferuję minimalizm

http://aryo-blog.com/

Zamówienia na wpisy na temat #donbaswar #ukrainamilitaria #ukraina przyjmuję na PW. Kiedyś robiłem podsumowania reform, kadencji prezydenta czy w uzbrojeniu, ale nie wiem czy to jeszcze kogoś interesuje

Blog powstaje z uwagi na irytujące podejście moderacji w sprawie zdjęć z działań przestępców i wojny w Donbasie. Własny blog, to zdjęcie też ograniczeń przy linkowaniu zdjęć i filmów.

#aryoconcent
Aryo - Postawiłem testowo na wordpresie swojego bloga i pewnie zabiorę się w następny...
  • 2
Kiedyś robiłem podsumowania reform, kadencji prezydenta czy w uzbrojeniu, ale nie wiem czy to jeszcze kogoś interesuje


@Aryo: Takie wpisy zawsze się przydadzą jak ktoś będzie chciał sprawdzić sobie jak to wyglądało.