Wpis z mikrobloga

Rano przy próbie zmielenia #kawa zostałem z rączką w jednej i z młynkiem w drugiej ręce. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie jakiś pomysł co z tym zrobić? Ciężko będzie dorobić taką rączkę? Może naprawa jest możliwa (spawanie?) trzpień rączki wydaje się aluminiowy. Młynek 1zpresso Q1, wiem że rączka pasuje z Q2 ale sklepy jakoś nie chcą odsprzedać tej części.
#diy #naprawa
Pobierz
źródło: comment_16294525750T38niSkANAyRyopIjX8nM.jpg
  • 7
@NyanNyan: Ale to ramię rączki ma średnice zaledwie 6mm ciężko będzie w tym zrobić nawiert, pozatym kawałek tego ramienia zostało w środku za tym widocznym nitem jak nawiercę w tym miejscu i wsadzę ten ułamany kawałek rączki to dodatkowo będzie strasznie krótka.. Póki co ratuję się w ten sposób. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@k3lt: 6mm to potrafią mieć łączniki stabilizatora w aucie i wytrzymują trochę większe obciążenia - tym bym się nie martwił :)
widzę tam w środku trzpień, ale nie wiem, jak jest mocowany - jeśli to nit, to musi być pusta przestrzeń po drugiej stronie, bardziej obstawiałbym pełny trzpień

tak czy owak, segerem zdemontować pierścień u góry, całość rozebrać, trzpień/nit zdemontować

w zależności od możliwości:
a) w pozostałościach po ułamanym ramieniu zrobić