Wpis z mikrobloga

@PoIand: Szczepienia na jesień będą obowiązkowe dla wielu grup i będą umożliwiały wejście do sklepów i restauracji. Konsultanci rządowi mówią już o tym coraz głośniej i wyraźniej.
Wasze plusiki wam nie pomogą, cymbały. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@motaboy: I na #!$%@? ludzi wyzywasz? Chcę manifestoać niech to robi, Ty się czujesz jakiś lepszy, bo spełniłeś patriotyczny obowiązek i się zaczepiłem, z czego i tak również będą problemy (nie mówię o teoriach, że szczepionki to eksperyment)
Ja też jestem zaszczepionej, ale mnie #!$%@? takie #!$%@? jak Twoje.
Bo jeśli za jakiś czas pójdę do knajpy i będą mi kazać pokazać jakąś przepustkę, to są ewentualnie na tę knajpę nasikaam w najlepszym wypadku.
Problem z wpuszczeniem do sklepu? Niech #!$%@?, z innego skorzystam, albo online, z głodu nie umrę, bo mam małe poletko i z tego co ziemia mi dała mam zapasy jedzenia spokojnie na rok (i to nie w zwziazku z pandemia, tylko od lat robię przetwory)
I mam to w dupie co sobie pomyślisz czy ja szur, covidian, foliarz, bo sam sie zachowujesz jak nastolatek, który dostał lepszy prezent niż jego koledzy z klasy podstawowej i czuję się od nich lepszy a w głowie sieczka.
Jak taki kozak, to czemu nie pójdziesz na jakiś protest przeciwko segregacji i tych "cymbałów" jajkami
  • Odpowiedz