Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prawilny_: co Cie podkusiło? XD

Za taką samą cenę jak nie mniej w tym roku pojechałbyś chociażby do Egiptu z gwarancją pogody na całe wakacje i ciepłym morzem xD
@Niuans współczuję, raz jak pojechałem nad morze pod namiot właśnie to na drugi dzień mnie angina ropna złapała prawdopodobnie przez przeciąg w samochodzie no i całe dwa tygodnie leżałem i zdychalem także wiem co jest pięć
@Shyvana takie wakacje to w przyszłym roku jak już będą z grubsza zaplanowane a nie z tygodnia na tydzień a tak ogólnie to skusiło mnie zwykle odpoczęcie od miasta i pracy, zwykły tygodniowy resecik a nie
@lov3Tbon3 jestem z Bielska i nad jezioro Żywieckie chociażby żeby zmoczyć jajka mam dosłownie kawałek ale tu nie chodzi tylko o samą wodę a o to, że ja żyjąc całe życie w górach od zawsze jestem zajawiony morzem i jeśli tylko jest okazja żeby zrobić wypad nad nie to jestem jak najbardziej za nie zważając na kwoty w knajpach czy chociażby pogodę która mimo wszystko nie jest zależna ode mnie
@Eir_ jak mam być szczery to jedzenie no i mamy w planach na pewno jechać obejrzeć foczki na hell i widziałem tu jeszcze jakieś miejsca z motylami i bodajże papugami ale mogę się mylić więc to takie nasze główne zainteresowania
@Prawilny_ z jedzeniem to bardziej do innych miast... Np. Papaj w Jastrzębiej Górze.
Muzeum motyli jest słabe. A moze labirynt w polu kukurydzy w swarzewie?
Ocen park we Władysławowie?
@Prawilny_ i jak Ci mireczku pyklo? U mnie oba wypady nad morze w tym roku skończyły sie świetna pogoda, a przed wyjazdem tak byłem straszony prognozami ( ͡º ͜ʖ͡º)