Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam pewną zagwostkę. Posiadam w swoim komputerze monitor który ma jedynie wejście VGA (czyli pasuje do niego tylko wtyczka z pic rel). W mojej grafice nie posiadam tego wejścia i podłączam go przez przejściówkę na DVI do karty. Niestety port DVI w karcie stał się dosyć luźny i wolałbym podłączyć monitor w inny sposób. Podpbno jest to możliwe ale wiąże się z użyciem dziwnych konwenterów sygnału. Czy istnieją jakieś kable VGA -> HDMI, czy też VGA -> Displayport bez żadnych udziwnień które będę mógł podłączyć #monitor z #kartygraficzne i będę miał normalnie wyświetlany obraz? #komputery #kiciochpyta #pytanie #pogotowiekomputerowe #technologia
  • 8
@Ramzi96M: Ja mam jakiś tani, marketowy konwerter VGA -> Displayport za 40 zł i działa bez zarzutu. Kabla nie kupisz bo VGA to analog, więc trzeba sygnał konwertować.

Gram z tym monitorem w gry "zręcznościowe" i input lag na moje oko nie jest dostrzegalny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ramzi96M: najwyższa pora zmienić monitor na współczesny cyfrowy, z DP albo hdmi, i olać to archaiczne analogowe VGA. Gry też nadal wczytujesz z kaset magnetofonowych? ;)