Wpis z mikrobloga

Dlaczego mam chodzić w maseczce po sklepach?
Bo mogę przenosić wirusa tak?
Jestem zaszczepiony więc mam małe szanse na zachorowanie. Wychodzi na to, że noszę maseczkę tylko dlatego że ci którzy nie są zaszczepieni mogą się zarazić?
Chwila chwila.
Skoro oni nie są zaszczepieni to znaczy, że wirusa się nie boją.
To po co ja mam nosić tą maseczkę?

#pytanie #covid19 #koronawirus #maseczki
  • 50
Wcześniej rysowałem drugi punkt, bo miałem płonne nadzieję, że posiadasz odrobinę szarych komórek by jednak odpowiedzieć na argumenty.


@Abstrakt: mówisz o tych argumentach z chirurgami? To są co najwyżej "argumenty". Tak śmieszne i tak głupie, że ja już kolejny raz nie mam chęci ich obalać.

Jakie są natomiast twoje odpowiedzi? Zerknijmy 1. Nic 2. -


@Abstrakt: jak wyżej.

3. Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi (po co miałbym się powtarzać? Znasz drogę
@Krupier: Nie odpisałeś mi na nic (fakt, Mes culpa - nie zawsze sprawdzam posty przed wysłaniem, a potem już nie mogę edytować) konkretnie. Wszystko cię śmieszy i wszystko obaliłeś w swoim mniemaniu. Nie jesteś rozmówcą, a pajacem szukającym pod swoją tezę. Napiszesz kilka prawdziwych i oczywistych rzeczy jak kryzys w służbie zdrowia i podpinasz to pod swoje biadolenie. Możesz mnie nazywać dzieckiem, ale to nie świadczy o twoim intelekcie za dobrze.
@Abstrakt: > Nie odpisałeś mi na nic (fakt, Mes culpa - nie zawsze sprawdzam posty przed wysłaniem, a potem już nie mogę edytować) konkretnie.

Typie, odpisałem na to co w miarę sensownie napisałeś. Nie będę odpisywał na "argumenty" z chirurgami, bądźmy poważni.

Wszystko cię śmieszy i wszystko obaliłeś w swoim mniemaniu.


@Abstrakt: nie wszystko mnie śmieszy, ale jak najbardziej śmieszą mnie niektóre zachowania wynikające przy okazji tej "pandemii".

Nie jesteś
@Sibu: Tobie też gratuluję wzięcia udziału w eksperymencie, tyle że w grupie kontrolnej, która testuje działanie samego wirusa. I jak na razie ciągle wam trzeba ratować życie, a był czas, że z chowaniem ciał nie nadążali. Ale skoro taki wasz wybór to ja to szanuję, tylko faktycznie maseczki nie chcę z waszego powodu nosić \°/