Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam ostatnio jakieś problemy z nawigacją mapami googla, czy u was też ostatnio ostro się pogorszyło? Cały czas przełączanie trasy, kierowanie jakimiś dziwnymi objazdami, mieszkanie dróg płatnych i niepłatnych, komunikaty o szybszej trasie z tym guzikiem który trzeba kliknąć żeby jej nie zmieniło no jakaś masakra. Od pewnego czasu nie można po prostu wrzucić trasy i zapomnieć o sprawdzaniu nawigacji która jeśli jest korek gdzieś po drodze to automatycznie dobiera lepszą trasę i po prostu nią kieruje i jest bezobsługowa - tylko trzeba cały czas monitorować jej pracę w przeświadczeniu że zaraz gdzieś poprowadzi dziwnymi drogami albo anulować chęci zmian trasy, co oni tam w tym guglu odwalili. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pytanie #internet #nawigacja #mapygoogle #google #samochody #googlemaps
  • 5
@caribbean: Mam podobne odczucia, mimo ze znam trasę to zawsze odpalam sobie nawigację w razie jakichś korków czy zamkniętej drogi i nawigacja potrafi mi pokazywać takie trasy z dupy ze to się w głowie nie mieści, dzisiaj było apogeum, jechałem w pewnie miejsce do którego mniej więcej znałem trasę ale postanowiłem oddać się w ręce nawigacji która zamiast poprowadzić mnie dosłownie prosta droga która prowadzi do celu to jeździłem po jakichś