Wpis z mikrobloga

@mozgen: o kurde, ale to było dobre :D takie zadania mieli, itd. i co tydzień ktoś odpadał z hasłem "taka jest wola plemienia".
Potem moja matka to podłapała i jak czegoś chciałem, a nie pozwalała to mi mówiła: "taka jest wola plemienia" XDDDD
  • Odpowiedz
@mozgen: o skoro już taki temat, pamietam taki program co oglądałem na małym przenośnym tv w przyczepie podczas wakacji o nastolatkach co miały stworzyć społeczność na dzikim zachodzie i nigdy nie dokończyłem tego oglądać bo mi się wakacje skończyły
  • Odpowiedz
pamietam taki program co oglądałem na małym przenośnym tv w przyczepie podczas wakacji o nastolatkach co miały stworzyć społeczność na dzikim zachodzie


@urodzajnaziemia: Kid Nation
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mozgen: polski tytuł to Ryzykanci. Oglądało się namiętnie ( ͡ ͜ʖ ͡) chociaż przyznam, że polska wersja pt. Wyprawa Robinson naprawdę dawała radę. A to gówno polsatowskie, które leciało mniej więcej w 2017 roku to porażka totalna.
  • Odpowiedz
@mozgen: Kocham to, obejrzałam wszystkie amerykańskie edycje i nadrobiłam australijskie i teraz oglądam australijski sezon, cud świata ten program.
Szkoda tylko że nie ma angielskich napisów do afrika i new zeland bo ze słuchu choojnia (,)
  • Odpowiedz