Wpis z mikrobloga

@OlgierdAndrzejewski ty się chwalisz czy żalisz? Większość przyzwoitych ludzi w twoim wieku jest już po pierwszym poważnym awansie, stara się o dzieci lub nie, robi coś ze swoim życiem. A ty? Niczego w życiu nie osiągnąłeś, 9 lat temu skończyłeś kopać gałę i co po tym? Nie zostałeś nawet jakimś głupim trenerem w szkółce piłkarskiej. Jedyny kontakt jaki masz ze swoją pasją to kiedy gapisz się w telewizor albo pójdziesz na mecz. Wyładowujesz swoją życiową frustrację na białostockim menelu, dostajesz za to atencję.
Jak dla mnie, możesz nawet zarabiać i 3 tysiące tygodniowo, jest to po prostu śmieszne. Płacą ci ludzie którzy gardzą internetowym żebractwem a rękę o te pieniądze wyciąga osoba, która zarzekała się że nie ma zamiaru ich brać. Pamiętasz przecież jak osoby które mówiły o tym że prędzej czy później zaczniesz na menelu zarabiać zwyzywałeś od psów?
Jeśli takie są twoje aspiracje, jeśli jesteś spełniony poświęcając swój czas i wysiłek na "wyjaśnianie" youtubera znanego z tego że pił własny mocz i że był statywem u Konona to należą ci się owacje na stojąco. Jeśli nie, to sam nie wiem czym się tu chwalisz.
Łap te chwile, czerp z nich pełnymi garściami, bo za jakiś czas Jarek zgaśnie a wraz z nim i ty.

#kononowicz #patostreamy
NPCno123123 - @OlgierdAndrzejewski ty się chwalisz czy żalisz? Większość przyzwoitych...

źródło: comment_1629308342G8gOzEXTyhosDU8EwYR2bo.jpg

Pobierz
  • 13
@NPCno123123: A co mnie to obchodzi, dostarcza mi rozrywki to niech ma. Ja tam nic nigdy nie płacę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kto chce niech płaci, jak mu wciskają hajs na siłę, to co ma nie brać? Zawsze ustawia cel na memiczne 2,07 zł i tak jest pod koniec lajta przekroczony o setki %. Samo z siebie, bez żebrania, podlizywania się, fejk donejtów, #!$%@? połowy gniota pozdrowieniami
@dt80dr125: kiedyś, tak z kilka miesięcy temu może i go trochę broniłem, teraz raczej nie. Ale rozumiem że tak to wygląda, bo jeśli krytykuje się Olgierdano to automatycznie wychodzi się na obrońcę menela