Wpis z mikrobloga

W trzymaniu #wish będąc -60% w plecy pocieszające jest to, że nie jestem sam i mam kumpli na Yahoo Finance i Stocktwits, którzy są w podobnej dupie xD. No i tak sobie wrzucamy wykresy SNAP, ETSY itd i rozmawiamy sobie jak to kiedyś jebło i jak w końcu uroslo i dyskutujemy co sobie kupimy za 5 lat za hajs z wisha. Taka grupa wsparcia hehehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 18
  • Odpowiedz
@evilonep: Ja uwielbiam jak się załaduję w jakiś stock dopiero po takich spadkach tak jak teraz w wish i czytam, że chłopy po -60% mają i dyskutują o tym jak to im da zarobić miliony, bo się wtedy czuję jakbym kupił los na loterii xD
  • Odpowiedz
@evilonep: osz #!$%@? XD tak na przyszłość, jak inwestujesz to zacznij od ustalania sobie maksymalnie tolerowanego progu strat (np. na podstawie historycznych progów wsparcia [tzw. support level]) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@evilonep: no chyba, że wierzysz w tą firmę to wtedy nie pozostaje nic innego jak uśrednianie w dół - przy czym ostatnie wyniki finansowe mieli chyba #!$%@?. Choć sama firma ma potencjał imho (też zarobiłem na tym trochę dwa miesiące temu)
  • Odpowiedz
@ted-kaczynsky: ja wierzę od IPO i we wszystkie Grażynki z połowy świata co kupują #!$%@? na wishu jedno po drugim. Uśrednie jak spadnie do 4,bo juz kasy nie mam. Trochę dałem z tym dupy, no ale bywa.
  • Odpowiedz
@evilonep: @ted-kaczynsky: ja tak czytam o tym wishu od pół roku, ale teraz pierwszy raz spojrzałem z zeciekawieniem. Jakbyście nie mieli i spadło do 6 teraz to byście kupili? Bo wydaje mi się że zaczyna schodzić do takich bardzo niskich wycen
  • Odpowiedz
@DubKidz: bez specjalnego patrzenia na wykres uznałbym to za dobry entry price. Ostatnie spadki mogą być spowodowane sporym szortowaniem i opcjami put. Do oficjalnych danych musimy jeszcze poczekać, nie mniej radziłbym się przyjrzeć nieoficjalnym danym z Ortexu (short interest, short interest as % of float i utylizacja) np. za pomocą poniższego linku. Tylko ostrzegam, używajcie np. Brave w trybie incognito z Torem/lub blokując ciasteczka itp., bo za frajer można tylko kilka
  • Odpowiedz