Wpis z mikrobloga

Nowy sondaz wyborczy pokazuje jak katastrofalnie amerykanie oceniaja pierwszych kilka miesiecy rzadow Bidena.

Gdyby wybory odbyly sie dzisiaj, to zgodnie z sondazem, Trump nie mialby najmniejszych problemow pokonac Bidena.

Obecnie jedynie 37% ankietowanych deklaruje chec glosowania na Bidena.

Inne ciekawe dane z sondazu:
* 13% antkietowanych demokratow powiedzialo ze zaglosowaloby dzisiaj na Trumpa
* 14% czarnych wyborcow zaluje swojej decyzji wyborczej i oddanego glosu podczas ostatnich wyborow.
* Biden traci rowniez glosy niezadeklarowanych (moderate) wyborcow (13%) a Trump zyskuje
* Prawie 10% demokratow zaluje swojej decyzji i oddanego glosu podczas ostatnicy wyborow.

Jednym slowem Biden/Harris traca na calej linii, poczawszy od niezadeklarowanych wyborcow, poprzez czarnych a na zadeklarowanych demokratach konczac.

https://thenationalpulse.com/news/stunning-poll-reveals-trump-would-win-election-held-today-as-nearly-1-in-10-democrats-regret-their-2020-vote/

#usa #biden #trump
  • 16
Ponowny start Trumpa byłby pięknym prezentem dla demokratów, trzymam kciuki


@Prezydent-Camacho: To wszystko zalezy ile jeszcze katastrofalnych bledow popelni administracja J. Bidena i kogo wystawia demokraci.

Juz na horyzoncie szykuja sie kolejne problemy, potezna inflacja, ceny benzyny w USA poszybowaly do najwyzszych poziomow od chyba dekady (ludzie to odczuwaja kazdego dnia i na to mocno narzekaja wspominajac rekordowo niska cene benzyny za Trumpa), lawina eksmisji gdy tylko wygasna bany na nia,
@Prezydent-Camacho: Udalo mi sie znalezc zdjecie ktore chcialem zamiescic w poprzednim poscie.
Jednym z najwazniejszych wyznacznikow ekonomi i dobrobytu dla amerykanow jest cena benzyny. Wiele osob postrzeba wlasnie nieudlonosc danego polityka przez rosnace ceny benzyny. Jak juz pisalem za Trumpa benzyna byla rekordowo tania, pamietam ze u mnie spadla nawet ponizej $2 za galon. Za Bidena cena idzie w kosmos, a anulowanie projektu ropociagu z Kanady, ktory rozpoczal Trump, i ktorego
Pobierz
źródło: comment_1629310516aWYHQ8IP29QFSoFd8aIxfX.jpg
Ładnie masz wytresowany umysł.


@Prezydent-Camacho: Na czym ta tresura polega?
Na tym ze oceniam prezydentow po tym co robia i jakie sa efekty tego? Widze za ktorego prezydnta zylo/zyje mi sie lepiej. Trump obcial podatki, co dalo mi realnie wiecej pieniedzy, spowodowal ze ropa byla najtansza od kilknastu czy kilkudziesieciu lat. Polityka J. Bidena powoduje ze co miesiac wiecej wydaje na benzyne i na jedzenie. Duze miasta w USA staja sie
@baidu: Nie wciagniesz mnie w taka dyskusje, gdybys chciał bronić Reagana czy któregoś z Bushow albo nawet Nixona to spoko, chetnie bym podyskutował.
Trump to śmieć i największe zagrożenie dla USA od czasu wojny secesyjnej, jesli tego nie widzisz to żadna rozmowa nie ma sensu
@Prezydent-Camacho: Ok. to nie o Trumpie.
Proste pytanie: mozesz mi wyslac jakis link potwierdzajacy to co pisales o DeSantis, ze jest obrzydliwym, bezczelnym i cynicznym klamca? Kiedy obrzydliwie, bezczelnie i cynicznie sklamal?
Masz chociaz jeden przyklad? Czy to moze jednak Ty jestes wytreswoany i piszesz niczym niepoparte bzdury?
@baidu: nie chce mi się szukać linków ale, np. DeSantis kłamie na temat covid za każdym razem kiedy twiedzi, że podejmuje decyzje ze względów ideologicznych a nie politycznych.
Bardziej konkretnie to np. kilka dni temu na konferencji prasowej bezczelnie udawał, że nie wie że Floryda poprosiła rząd federalny o respiratory
Bardziej konkretnie to np. kilka dni temu na konferencji prasowej bezczelnie udawał, że nie wie że Floryda poprosiła rząd federalny o respiratory


@Prezydent-Camacho: Chyba nie bardzo. Wydaje mi sie ze ogladalem konferencje o ktorej piszesz. DeSantis powiedzial mniej wiecej tyle ze on i jego gabinet nie skladal takiego zapytania i ze nic podobnego nie trafilo na jego biurko i jesli zostalo zlozone zapotrzebowanie przez jakis szpital to nie zostal on o
Za Bidena cena idzie w kosmos, a anulowanie projektu ropociagu z Kanady, ktory rozpoczal Trump, i ktorego zamkniecie nie tylko pozbawilo tysiace ludzi pracy to jeszcze wlasnie przez wielu jest uznawane za glowna przyczyne wzrostu cen benzyny w USA i jedna z powazniejszych porazek administracji Bidena


@baidu: A nie napiszesz dlaczego ten projekt został anulowany, czy to już nie pasuje do narracji?
@Andrzejuniedenerwuj: oświeć mnie.

A nie napiszesz dlaczego ten projekt został anulowany, czy to już nie pasuje do narracji?

Może i by pasowało do narracji ale nie wiem jaka wersję usprawiedliwienia tej głupoty masz na myśli. Słyszałem tyle durnych wersji tego dlaczego go anulowal że na prawdę nie wiem o jakiej Ty myślisz. Chodzi o te wersję z globalnym ociepleniem?
Może i by pasowało do narracji ale nie wiem jaka wersję usprawiedliwienia tej głupoty masz na myśli. Słyszałem tyle durnych wersji tego dlaczego go anulowal że na prawdę nie wiem o jakiej Ty myślisz. Chodzi o te wersję z globalnym ociepleniem?


@baidu:

https://www.buzzworthy.com/10-reasons-why-the-keystone-xl-pipeline-is-a-terrible-idea/

Rurociąg m. in. miał przechodzić blisko źródeł wody pitnej:

In the states of Montana, South Dakota, and Nebraska alone, the pipeline would cross 1,073 rivers, lakes and streams,
@Andrzejuniedenerwuj: Ten artykul jest w tak wielu miejscach nieprawdziwy, ze ciezko znalezc cos rzetelnego w nim. Zaczynajac od klamliwego stwierdzenia ze nie stworzy nowych miejsc pracy (najlepiej przekonali sie o tym zwolnieni pracowncy), poprzez to ze jego budowa spowoduje wzrost ceny benzyny (sic!).

Ale wracajac do 2 rzeczy ktore wymieniles:

1. Terytorium Sioux. Nie wiem czy wiesz ale tutaj administracja Bidena jest totalnie niekonsekwetna. Keystone przeszkadza bo przebiega niedaleko (a nie
Pobierz
źródło: comment_1629379319XXWxB75mUut68CFKuUcCvT.jpg