Wpis z mikrobloga

Realnie uważam, że walka Parke vs Wrzosek 2 byłaby bardzo dobra zarówno w klatce, jak i na konfach, f2f itd. Wrzosek ma dużo większy potencjał na dymy i show, nie byłby nudny na pewno. Z jego instastory można wywnioskować, że bardzo tego chce i mówił, że Fame powinno wziąć jego, zamiast Borysa, bo ich walka była dużo bliższa. Pisał, że 'mieli numer zombiaczka, wybrali nudziarza to niech cierpią'. Taka walka dostarczyła by naprawdę dużo dymów i byłaby ciekawa nie tylko w klatce, byłoby dużo trashtalku. Nie mam nic przeciwko walką stricte sportowym na Fame pod warunkiem, że jest show i jakiś konflikt. Nie każdy sportowiec będzie p-------ł tylko o treningach i diecie, przykładami są Parke czy Brodnicka i myślę, że Wrzoska też tu można zaliczyć. Czekam na coś takiego i myślę, że jedna z lepszych i dymogennych walk dla Fame'u na ten moment. #famemma #highleague
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iPawen Mi tam głównie się rozchodzi że w klatce spotyka się dwóch zawodowców na freakowej gali. Pewnie gdyby doszło do konfrontacji Wrzoska z Parke, też bym był lekko zniesmaczony tym, ale jednak walka ta mogłaby przynieść wiele sprzedaży i przede wszystkim dymów, których to wiele ludzi oczekuje.
  • Odpowiedz
@Jozek1: Owszem, gryzie się to, że walczy 2 sportowców w main evencie na freakowej gali, ale jednak docelowo mają bić się znane osoby, a konflikty, show i dymy są mile widziane. Nigdy nie chciałbym widzieć w Fame walki pokornych, cichych, nic nie wnoszących sportowców, którzy będą tylko mówić o treningach, diecie, przygotowaniach itd., natomiast dymogenna walka 2 sportowców, którzy dostarczą dobre show i mają konflikt jest moim zdaniem zajebista.
  • Odpowiedz
@zalatwiacz: Póki Gamrot jest w UFC to nie zawalczy w Fame, nie ma na to szans. Z samych bonusów ponad 200k wyciąga, a miał je do tej pory w każdej walce. Dodatkowo nawet gdyby, to wątpię, że UFC wypuściłoby go na jedną walkę. Bodajże Błachowicz chciał walczyć w kickboxingu kiedyś podczas bycia w UFC i mu nie pozwolili. Zresztą Gamrot by nie chciał na pewno.
  • Odpowiedz