Wpis z mikrobloga

@acidd: a kiedy robiłes? trzeba sie na jakas wizyte umowic wczesniej czy moge po prostu pojechac i to zalatwic? Na tym internetowej rezerwacji wszedzie jest napisane ze brak terminow to co ja mam #!$%@? czekac miesiac az laskawie sie pojawi wolny termin?
@kiedys_bede_bogaty: Wałbrzych. Wrocław odpuść sobie. Czas oczekiwania na termin złożenia wniosku i później na termin odbioru przekroczył 5 tygodni. Odpowiedź na maila wysłanego w celu umówienia się na odbiór przyszła po 2 tygodniach. A wcześniej jeszcze wylądowała w spamie u urzędnika - takie mają zajebiste rozwiązania. Na 8 punktów odbioru działały 2. Było więcej strażników przy wejściach niż osób wydających paszporty. Czas akcji marzec - kwiecień 2021.
@kiedys_bede_bogaty: tam, gdzie masz najbliżej. Jqk pracujesz w normalnych godzinach to i tak musisz wziąć wolne w robocie. Czy załatwisz sprawę w 10 minut w mieście oddalonym o 100km, czy w 3 godziny w oddalonym o 10km to nie ma znaczenia.
@kiedys_bede_bogaty: wyrabiałem w Legnicy jakiś rok temu i dosłownie zero kolejek. Wchodzisz bierzesz bilet do kolejki i już dzwonią żebyś składał wniosek. Czekałem chyba z 2 tygodnie na wyrobienie to też chyba tragedii nie ma. Jak byś miał jakieś zaświadczenie np. z pracy że pilnie potrzebujesz to nawet spróbują przyspieszyć proces. Jak na Legnicę to byłem zdziwiony ze tak sprawnie to poszło