Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o łatkach samoprzylepnych? Co prawda zawsze wożę ze sobą dętkę, ale łatki też 2 razy się przydały. Kupiłem takie z deca, ale w ogóle się nie trzymały. #rower #szosa
  • 15
  • Odpowiedz
@marcin_k: takie łatki to typowe dojazdówki, w dłuższym okresie nie trzymają się i odklejają albo ciśnienie je odkleja, jak się wróci do domu to i tak trzeba nakleić porządną żeby zwulkanizowało z dętką
  • Odpowiedz
@marcin_k: szkoda zachodu - chyba, że jako dodatek do zapasowej dętki w razie gdy zawiedzie, a trzeba jakoś dojechać do domu. Dętka kosztuje 10 - 20 zł, a nowa to zawsze większa pewność niż połatana stara. Z łatek z decathlonu też nie byłem zadowolony
  • Odpowiedz
szkoda zachodu - chyba, że jako dodatek do zapasowej dętki w razie gdy zawiedzie, a trzeba jakoś dojechać do domu. Dętka kosztuje 10 - 20 zł, a nowa to zawsze większa pewność niż połatana stara. Z łatek z decathlonu też nie byłem zadowolony


@sgt_colbert: przewaga łatki jest taka że nie zajmuje prawie miejsca i może uratować przy jakimś długim wyjeździe. Zawsze wożę ze sobą dwie zapasowe dętki, ale kiedyś niestety
  • Odpowiedz
@radoslaw-szalkowski: racja, dlatego wspomniałem, że można wozić dodatkowo na wszelki wypadek, bo kolejna dętka to już sporo zajętego miejsca. U mnie niestety łatki, nawet na klej, to loteria - raz trzymała jeszcze długo po naprawie, innym razem puszczała i na drugi dzień był flak, dlatego nawet po łataniu w domu od razu wrzucam nową
  • Odpowiedz