Wpis z mikrobloga

@czekoladazbablami: Zobacz na hdtv.com.pl, tam jak "wspomożesz forum" to ponoć dostajesz dostęp do darmowej kalibracji zdalnej, czyli takiego ustawienia mniej/więcej. Profesjonalna kalibracja to nie jest, ale zawsze coś. Poszukaj, może w darmowej części forum będzie coś podobnego. Na XDA widziałem, jak ktoś pisał, że skalibrował jak wersję c715 i było OK.
Ja też się zastanawiam nad kupnem tego TV - jesteś z niego zadowolony? Jakieś przemyślenia? Myślę o nim, albo o
  • Odpowiedz
@mietek79: Zadowolony jestem bardzo, obraz to żyletka. Kupiłem go stricte pod xbx sx. Jak dla mnie bomba, dźwięk z głośnikow onkyo robi robotę. Ważny dla mnie był również inputlag a w tym tv jest na poziomie 10-15 ms. Polecam i dzięki za info :)
  • Odpowiedz
@czekoladazbablami: A oprócz grania uruchamiałęś na nim TV, Netflix, Youtube itd? To ma być telewizor kuchenny i żona go będzie obsługiwać, ciekaw jestem opinii o tym jak działa, czy system nie laguje, czy nie zrywa filmów itd.
  • Odpowiedz
Ponoć trzeba upłynniacz ustawić na max.3-4 i wtedy zmniejsza się smużenie. W sumie zobaczę sam, bo kupiłem dziś i ma do mnie przyjechać :) Jak coś to będzie na Ciebie! xD
  • Odpowiedz
@knight_rider: U mnie jest OK, wprawdzie używa go praktycznie tylko żona, ale nie mam żadnego feedbacku, że coś jest nie w porządku. W nocy wygląda dużo lepiej niż wcześniejszy TV, parowanie słuchawek BT bez żadnego problemu, sam wyłącza się dźwięk w TV jak przechodzę na BT, regulacja głośności działa wtedy normalnie z pilota, a przy Philipsie w salonie muszę włazić do osobnego "menu głośności słuchawek". Na razie żadnych problemów.

Polecam kupno
  • Odpowiedz
@czekoladazbablami też od kikiego brałeś? Z allegro jest za 2350 zł, ale zawsze jak coś mi się nie spodoba to można zwrot za free zrobić.
Dlatego martwi mnie (może bardziej zastanawia) możliwość zwrotu nawet jak się kupi na hdtv
  • Odpowiedz
@czekoladazbablami: a mi byś podesłał? ( ͡° ͜ʖ ͡°) od 2 tygodni posiadam 43' ogolnie za tą ceną to sztos,tylko mam delikatny banding w postai jednego ciemniejszego paseczka,na zwrot juz za późno,a na serwis muszę się jeszcze zastanowić czy to mi aż tak przeszkadza..inna kwestia czy serwis wógole to będzie chciał robić
  • Odpowiedz