Wpis z mikrobloga

@murdoc: gównomemiki to jest jedyna odpowiedź lewactwa jaką widziałem na tekst o helikopterze bojowym. Niezależnie od tego jak powszechny jest ten żart, jest to bardzo trafne podsumowanie tego czym kończy się uznanie, że każdy może się identyfikować jako cokolwiek.

Wygooglujcie sobie co to jest tożsamość otherkin, albo orientacja xenosexual. Albo helisexual. Kiedyś mieliśmy hetero i homoseksualistów, do tego garstkę osób z dysforią płciową. Dzisiaj jest wyścig narcystycznych płatków śniegu o najbardziej
gównomemiki to jest jedyna odpowiedź lewactwa jaką widziałem na tekst o helikopterze bojowym


@lab_rat: xDDDD naprawdę oczekujesz, że ktoś taki gówno-argument będzie traktował poważnie? przecież to analogia typowego pijanego wujka na weselu, do tego ni w ząb nie trafiona. co następne? może mamy traktować gadanie o "kluczu i zamku" jako o analogii do życia seksualnego kobiet i mężczyzn jako naukę, a nie jako pijacki wysryw? xDDDD
@Tymajster: tekst o helikopterze bojowym jest po prostu zredukowaniem problemu do absurdu, a to, z tego co wiem, jest całkiem dozwolonym i sensownym zabiegiem w dyskusji.

Jako wartościową odpowiedź uznałbym przyznanie, że polityka tożsamościowa, zgodnie z którą każdy może się identyfikować dowolnie i równocześnie wymagać od wszystkich dookoła respektowania wymyślonej przez siebie tożsamości, jest fundamentalnie wadliwa i niedorzeczna.

Zresztą a propos tego reductio ad absurdum, to "helikopter bojowy" jest tylko odrobinę
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd


@kupuje_bulki_w_almie: no i to tyle #!$%@? na temat waszej argumentacji, każdy kolejny komentarz tylko udowadnia to o czym pisałem
Jako wartościową odpowiedź uznałbym przyznanie, że polityka tożsamościowa, zgodnie z którą każdy może się identyfikować dowolnie i równocześnie wymagać od wszystkich dookoła respektowania wymyślonej przez siebie tożsamości, jest fundamentalnie wadliwa i niedorzeczna.


@lab_rat: to raczej byłaby odpowiedź kogoś z Twojej strony w tym sporze. Ale co najważniejsze nie można oczekiwać takich wyważonych i merytorycznych wypowiedzi pod kretyńskim, debilnym i nic nie wartym tekście o helikopterze. To jak zapasy ze świnia w