Wpis z mikrobloga

#windows10 #utorrent #torrent #programy #piractwo
przepraszam ze tak chaotycznie, na szybko piszę i wracam do szukania przyczyny problemu

Hej, mirki, co się stał to ja nie wiem, jeszcze tak nigdy nie miałem, wczoraj wszystko było OK, mam instalkę Windowsa już pewnie z 3 rok, od 3 lat miałem zainstalowanego utorrenta tego starego ostatniego bez reklam, dziś wchodzę na stronkę z torrentami, klikam magnet-linka, a tam że nie ma programu do pobrania, patrzę, jest w menu start skrót do uTorrenta, ale folder w program files jest pusty, sprawdziłem tego "antywirusa" Windowsowego, nic nie zrobił, tak jak by coś mi skasowało fizycznie katalog z uTorrentem, jak mam PC od 1999 roku tak jeszcze się takie coś nie odwaliło, albo trafiłem na jakiś mega dziwny problem, albo nie wiem...jakiś wujek bawi się trojanem? mało prawdopodobne, bo bym miał o wiele większe problemy, jeszcze miałem dwa dni temu kompa włączonego całą noc spałem na myszy, ale prędzej bym wygrał w totka niż skasował katalog z uTorrentem spiąć na myszy. Co jest? Mogę to zainstalować jeszcze raz, ale po pierwsze, tam było od groma plików podłączonych, a jestem z tych frajerów którzy nie tylko ściągają, ale też udostępniają, to szkoda ludziom odcinać dostęp, szczególnie ze było tam sporo klasycznych filmów które mają po 2-3 seederów, po drugie nie wiem czy zaraz mi nie zacznie znikać coś ważniejszego?
  • 5
Co jest? Mogę to zainstalować jeszcze raz, ale po pierwsze, tam było od groma plików podłączonych, a jestem z tych frajerów którzy nie tylko ściągają, ale też udostępniają,


@RabarbarDwurolexowy: Jak ci wywaliło utorrenta to i tak konfiguracja nie jest trzymana przecież w katalogu s softem a w katalogu usera więc nic ci raczej nie znikło.

drugie nie wiem czy zaraz mi nie zacznie znikać coś ważniejszego?


@RabarbarDwurolexowy: To zmień system
Chyba nikt nie jest jasnowidzem więc ciężko powiedzieć co zaszło. Jak dużo udostępniasz to nie baw się w magnet linki na publikach tylko ogarnij prywatne torki. Większe bezpieczeństwo, helpdesk itp. Znikło Ci coś jeszcze? Kiedy sprawdzałeś kondycję dysków?
@RabarbarDwurolexowy: Nie znam odpowiedzi, ale w pierwszej kolejności podejrzewałbym Windows Defender. W drugiej jakiś wirus. Obie wersje są bardzo mało prawdopodobne ze względu na to, że usunęło pliki a nie tylko jakieś .exe.