Wpis z mikrobloga

@klossser: polnische sprache będzie najwcześniej wtedy, gdy amazonpl wprowadzi do oferty ebooki w j.polskim
to i tak kraj III kategorii, bo rosyjski jest od knedla3 a tamtejszy rynek elektroniki amerykańskiej nie wygląda tak jak to jest w polsce

@Cyfranek: świetny opis nowej aktualizacji

btw. mam pytanie, bo nie wiem gdzie znaleźć w voyage opcję "Home Screen View"
Można coś takieog w ogóle zmienić w voyage?
Bo na głównej poza górną
@Cyfranek: tak po prawdzie jedyny raz kiedy dodawałem konto miało miejsce z 6 lat temu na moim działającym jeszcze K4 bodajże do momentu resetu.

Nie korzystam z żadnych opcji dot. konta, a kilka książek które kupowałem na amazonie mam już od dawna w swojej własnej biblioteczce. Są jakieś zalety dodania konta, lub wręcz odwrotnie, przeciwwskazania? Może pisałeś coś na ten temat?
Nie wiem czy się knedel nie będzie pluł co pewien
@Cyfranek: ja to rozgrywałem RSSami zaciąganymi do calibre i pchanymi na czytnik jako artykuły a potem gdy pchałem biblioteczkę z calibra do sieci, to robiłem po prostu synchro i albo zaciągałem na czytnik albo czytałem bezpośrednio w experymentalnej przeglądarce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cebula na oszczędzaniu baterii siedzi we mnie mocno, odkąd dawien dawno będąc sporo czasu w górach wyładowałem wszystkie powerbanki, a i knedel wysiadł i