Wpis z mikrobloga

A swoją drogą, to od kiedy mam alusy kupuję śruby zabezpieczające, 100zł a jaki spokój.


@kuncfot:
musiałbyś mieć pięć różnych śrub zabezpieczających to może wtedy by coś to dało XD

na pewno ci co robią felgi wcale nie mają dostępu do tych nasadek i na pewno wcale nie mają kompletu w torbie jak idą na robotę :)


@amath:
robisz przymiarkę raz, co tam potrzebne a drugim razem bierzesz felunek- ot
przeleję ci sto złotych polskich, Bóg mi świadkiem, jak pokażesz mi jak się odkręca takie śruby bez klucza. Ostatnio #!$%@?łem się godzinę z jedną, a mam warsztat. No chyba że #!$%@? po prostu farmazony w internecie to liczę na skruchę i przeprosiny.


@realizta: jak jesteś z Krakowa to zapraszam do mojego warsztatu, nauczą Cię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a stówke im dasz, ja dziękuję
@xardas_pl: @amath: Tylko te śruby są głownie po to, żeby pierwszy lepszy debil sebek nie wziął sobie nasadki 17/19/21 i wio z felgami. Taki sebek nie ma kompletu nasadek do śrub zabezpieczających, bo zabranie 3 nasadek to koniec możliwości jego mózgu i portfela. Tak samo nie będzie się pałował próbując to odkręcić jeżeli auto obok takich śrub nie ma, więc można zwędzić z niego szybciej.
Te śruby mają zabezpieczyć przed