Wpis z mikrobloga

17.08.2021

Dzień dobry. Najciekawszym punktem dnia jest pojedynek o Superpuchar Niemiec. Krew człowieka zalewa, że rok w rok od nie wiem ilu już lat Bayern te finały rozgrywa na wyjeździe. No, ale w normalnej polskiej telewizji tego meczu i tak nie uświadczymy, w przeciwieństwie do kwalifikacji Ligi Mistrzów. Choć Polsaty Premium i "normalna" telewizja to chyba za dużo powiedziane.

A jakby ktoś wolał pooglądać mecz kobiet, to na TVP Sport wieczorem mecz Czarnych Sosnowiec z Ferencvarosem.

1. LIGA
20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy (Polsat Sport) - wstęp od 20:20


KWALIFIKACJE LIGI MISTRZÓW
Studio od 19:00 (Polsat Sport Premium 1)

21:00 Monaco - Szachtar (Polsat Sport Premium 1)
21:00 Sheriff - Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 2)
21:00 RB Salzburg - Broendby (Polsat Sport Premium 3)

KWALIFIKACJE LM KOBIET
20:30 Czarni Sosnowiec - Ferencvaros (TVP Sport) - studio od 20:15

///POZA POLSKĄ TV///

KWALIFIKACJE LIGI EUROPY
21:00 Crvena zvezda - Cluj

SUPERPUCHAR NIEMIEC
20:30 DORTMUND - BAYERN

COPA LIBERTADORES
02:30 (wt/śr) Palmeiras [1]-[1] Sao Paulo

COPA SUDAMERICANA
00:15 (wt/śr) RB Bragantino [4]-[3] Rosario

CONCACAF LEAGUE
02:00 (wt/śr) Metropolitan FA [0]-[3] Santa Lucia
04:15 (wt/śr) FAS [1]-[3] Forge

///MAGAZYNY///
14:00 Bundestalk (Kanał Sportowy)
16:30 La Liga bonita (Kanał Sportowy)
22:45 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)
23:30 Magazyn Ligi Mistrzów (Polsat Sport Premium 1)

///POZA FUTBOLEM///

KOLARSTWO
14:50 Vuelta a Espana (Eurosport 1)

SNOOKER
BRITISH OPEN
Transmisje od 14:00 (Eurosport 2) i 20:00 (Eurosport 1)

TENIS
TURNIEJ WTA W CINCINNATI
Transmisje od 17:00 (Canal+ Sport)

TURNIEJ ATP W CINCINNATI
Transmisje od 17:00 (Polsat Sport), 20:20 (Polsat Sport Extra) i 01:00 (wt/śr, Polsat Sport)

LEKKOATLETYKA
18:00 Memoriał Komara i Ślusarskiego (TVP Sport)

///KĄCIK FILMOWY///
20:00 Marsjanin (Polsat)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna

Kto zdobędzie Superpuchar Niemiec?

  • Dortmund (po 90. minutach) 23.4% (71)
  • Bayern (po 90. minutach) 63.0% (191)
  • Dortmund (po karnych) 5.0% (15)
  • Bayern (po karnych) 8.6% (26)

Oddanych głosów: 303

  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aut91 to opóźnienie to jest jakiś mit, oglądałem trochę buli w weekend i sprawdzałem, gole padały wcześniej niż pojawiały się na flashscore. Tak więc raczej wszystko leci na żywo.

720p to może nie jest kosmos, ale apka jest naprawdę stabilna, czego nie można powiedzieć np o ipli, eleven czy TVP Sport. No i nie ma irytujących reklam
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Pakiet Eleven z czterema kanałami kosztuje około 15 złotych w playerze. Dorzucając do tego około 50 złotych za Canal+ ze wszystkimi meczami PL, spotkaniami TOP5 nieemitowaymi w Elevenach, miałeś jeszcze w zeszłym sezonie 80% meczów topowych lig + ekstraklasę, działającą na praktyczine każdym w miarę nowoczesnym smart TV. Do całą ofertę playera + programy i seriale C+. Obecnie za ponad połowę tego za płacisz za dwie Bundesligi, której nawet
  • Odpowiedz
@Opad4991 nie mam androida, a odpalam na tv apke viaplay, więc masz nieprecyzyjne dane. Poza tym nie mamy wpływu na to, kto wykupi prawa i po prostu trzeba się do tego dostosować, albo oglądać na lewych streamach. Póki co cena jest jaka jest. Dodatkowo można podzielić się na pół, bo z tego co czytałem można odpalać na dwóch urządzeniach rownolegle, więc cena rozkłada się na pół.
  • Odpowiedz
@aut91 zgadzam sie z tobą w100%. Nie didawaj do rozpiski tego gownianego viaplay. Dziwie sie ze bundesliga sie na to zhodzila. Przeciez tylko tracą na popularnosci przez transmisje tylko internetem. Jestem tak w-------y jak dawno nie bylem. Gowno ode mnie dostanie to skandynawskie g---o. Dobrze ze jest chociaz strims world i moge obejrzec za darmo
  • Odpowiedz
@mienskoduszone cena to kwestia gustu, dla mnie 30zl to nie jakiś kosmos, a można wziąć na dwóch. Jakość bez zarzutu. Poza tym co to ma do rzeczy? I formacja gdzie leci jest istotna niezależnie czy masz dana tv czy nie
  • Odpowiedz
@tomszczyk: 34zl miesiecznie za jeden mecz tygodniowo z komentarzem rafala "on to zobaczyl" wolskiego i borka to zdecydowanie dla mnie za duzo dodajac do tego jakosc 720p i hujowe audio oraz brak kanalu w tv
  • Odpowiedz
@mienskoduszone ale na siłę te szukanie, gdzie by się tu p-----------c xd. Tak jakby komentarz na c+ czy eleven był jakiś zajebisty. W obu stacjach są lepsi i gorsi i nie inaczej jest w viaplay. Jakość 720p to powtarzany mit, bo obraz żyleta. Co znów w audio nie pasuje? Bo to nowy argument. Nie zapomnij o 10s opóźnienia...
  • Odpowiedz
@odislaw zmień ton bo nie gadasz ze swoim starym chamie, działa mi dobrze to mnie od arogantow wyzywasz? Moja wina że mieszkasz w dupie i masz c-----y internet? Co za cham
  • Odpowiedz