Wpis z mikrobloga

TAG DO OBSERWOWANIA/CZARNOLISTOWANIA - #100zupekchinskich 31/100

Ogłoszenia przed recenzjom: Nie chce mi się robić listy do wołania także zostaje ta z poprzedniego wpisu bo więcej czasu zajmuje mi zaktualizowanie tego niż zjedzenie i ocenienie zupki pozdro
dzieki za 341 subów elo

AJINOMOTO OYAKATA W STYLU JAPOŃSKA WOŁOWINA SMAK WASABI BEEF WASABI FLAVOUR CHINSKIE ZNACZKI (PIKANTNA)

Siema. Zupka dobra, smakuje jak jakieś miensko ale ciężko stwierdzić jakie to ale ja wiem ze to wołowina bo napisane było, ale my nie o tym bo tu o ostrość chodzi a ona jest taka jak wcześniejsze słowa czyli niby fajnie ale nie, otóż tłumacze że ta ostrość to jakbyście sobie wzieli papryczke carolina peper i jej nie zjedli tylko zamiast tego wzieliscie sobie papryczke w proszku ale słodką i dodali do tego troche innej papryczki ostrej

znaczy sie chodzi mi o to ze nie jest taka ostra jak myslalem ze bedzie. nie pali mordy, ale czuć na języku że to jest ostre. w porównaniu do poprzedniej zupki ostrej jaką była VIFON TO DZISIAJ OD 1963 ZUPA BŁYSKAWICZNA Z CHILI SMAK WOŁOWINY Z CURRY PIKANTNY MEGA OSTRA ta zupka jest ostra w skali 2/10

pozdrawiam and i see u kiedyś tam

#jedzzwykopem #gotujzwykopem #gotowanietomojapasja
R.....s - TAG DO OBSERWOWANIA/CZARNOLISTOWANIA - #100zupekchinskich 31/100

Ogłosze...

źródło: comment_1629131006Ou9OSlv9IQ44ilJmRwydiD.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz