Wpis z mikrobloga

Pani Jagoda dostaje zlecenia od największych polskich redakcji, dostaje międzynarodowe nagrody dziennikarskie, od tygodnia jej strzelają pod oknem, a ona dzielnie pracuje nad kolejnym tekstem i popija sobie kawę, za minutę mogą jej wjechać na chatę, ale ona ma to w dupie. Tymczasem śmierdzący wykolejeńcy #przegryw którzy boją się zagadać do koleżanki z pracy bredzą coś chadach i p0lkach. Nigdy nie będziecie mieć takich jaj jak ona eunuchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#afera #neuropa #afganistan #bekazprawakow
AerodynamicznyLechKaczynski - Pani Jagoda dostaje zlecenia od największych polskich r...

źródło: comment_1629125551seh5FmrY0RapihOYuhgbie.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • 0
@ArmaturaGramatura
@arteria
Słuchajcie pajace, zesraliście się z powodu zdjęcia, które było aktualne.

Resztę sobie sami dopowiedzieliścue, lewackie dzbany. Widać, że macie jakieś kompleksy, które powinno się leczyć.
  • Odpowiedz
@Volki: skoro mam urojenia to wytłumacz mi w jakim celu wrzuciłeś jej aktualne zdjęcie? Bo może nie rozumiem, jak na moje to jej wygląd nie ma w ogóle związku z treścią posta xD
  • Odpowiedz
@Volki: No i ponownie, to zdjęcie nic nie wniosło do dyskusji, ale rozumiem, że spieszyłeś z uaktualnieniem wyglądu tej pani, a o aktualne zdjęcie zapytało dokładnie zero osób :) Jak już chcesz koniecznie poruszać kwestię czyjegoś wyglądu to warto chociaż mieć odwagę przyznać się do tego :)
  • Odpowiedz