Wpis z mikrobloga

Z takich bekowych rzeczy to kiedyś miałem sytuację że jeden programista się nie wyrobił z taskiem, a było takie ciśnienie na dowiezienie projektu, bo był koniec roku i firma miała dostarczyć coś tam na UAT'y. No i gość powiedział na Daily takim załamanym głosem do PM'a, jakby zaraz miał się rozpłakać w przerwie między świętami a nowym rokiem, takie coś "Dawid, ja już nie daje rady, dnia mi brakuje, nie dam rady tego dowieźć..." i typ się rozłączył z Daily xDD student AGH'u na 4 roku

#programowanie #pracbaza #pracait
  • 13
  • Odpowiedz
@Mathieu_gbw: po tym zapadła grobowa cisza haha, ale sytuacja była bekowa bo pokazuje jak ten typek się zaangażował emocjonalnie, on nawet po nocach siedział nieraz za darmo by coś dowozić więc manager go chciał w wykorzystywać jak najbardziej, a tym razem dali mu za ciężkiego taska w zbyt krótkim terminie i chłopak nie wytrzymał ciśnienia, a miał coś w sobie że nie potrafił powiedzieć że stop temu, że to nie jego
  • Odpowiedz
@jaca_66: Co w tym bekowego? Polscy PMowie najczęściej są #!$%@? próbującymi wycisnąć każdego jak cytrynę, więc jeśli zawsze robisz na 110% normy to norma będzie ci rosnąć w nieskończoność aż powiesz dość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jaca_66 dziwne to dla mnie, pracowałem w dwóch firmach i zawsze była pełna kulturka, może to dlatego że to były firmy z własnym produktem i dział rnd

@jaranie_browna: u mnie mimo braku wywierania presji nowy pracownik logował się w niedzielę z własnej inicjatywy, przypadkiem to odkryliśmy.
Od innych słyszałem podobne historie, mimo że pracują dość uczciwie (nie najpierw oglądanie seriali, a przed deadlinem #!$%@?) zdarza się, że ktoś się nie wyrabia
  • Odpowiedz