Wpis z mikrobloga

Wrzucam jeszcze raz z dobrą numeracją, bo nie mogę już edytować.
Wielka promocja, duże gratisy.
Zwariowałem! Oferta ograniczona czasowo, ceny do negocjacji.
A tak na serio, redukcja flakonów, ponieważ i tak w większości przypadków świadomie sięgam po mój signature scent i zbieram na coś nowego ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na sprzedaż flakony z ubytkiem:
1. Versace the Dreamer ok 90ml - 80zł
klasyka tytoniowych zapachów, kwiatowo-tytoniowa kompozycja z ziołowym otwarciem, szalone wieczory w Miami pod koniec lat 90ych, polecam poczytać o tym zapachu - a hidden gem
2. JUŻ KUPIONE CK One Shock for him - ok 180ml 80zł
Najlepszy cheapie tytoniowy do 100zł, tytoń podany na słodko, świeżo-korzenna kompozycja świetna na wieczory i zimę.
3. Nautica Voyage ok 90ml - 50zł
Najlepiej sprzedający się zapach na Amazonie, najlepsza pozycja na wielkie upały, świetny świeżak z długo wybrzmiewającą słodkawą bazą, bardzo świeży i przestrzenny
4. CK One Summer 2018 - ok 40ml - 40zł
Dobra zabawa w letni wieczór w butelce - klasyczny CK One z dodatkiem orzeźwiającego mojito z nutką kokosu

Gotowe dekanty i sample:
5. Dunhil Icon 19ml 20zł
"Icon jest genialnym połączeniem klasycznej nuty fougere z wetiwerem w stylu Terre d’Hermes"
6. Pasha de Cartier Edition Noire 9ml 20zł
"Reinterpretacja klasycznego Cartier Pasha de Cartier. Nowy zapach to połączenie zielonych, świeżych cytrusów oraz doskonale dobranych aromatów drzewnych, przeplatanych nutami cedru i żywicy"

Gratis do zamówienia jednego flakonu jeden gratis do wyboru, do dwóch dwa gratisy itd
7. Davidoff Cool Water - ok 10ml
Klasyka końca lat 80ych, która zapoczątkowała modę na typowo męskie świeżaki w latach 90ych. Mięta, lawenda i nuty wodne.
8. JUŻ KUPIONE Bruno Bannani Magic Man - nie dajcie się zwieść słabej marce - świetna kompozycja soczystego ginu (wóda z jałowcem), męskiej paczuli i delikatna nuta kakao w tle - bardzo dobre parametry, świetny zapach całoroczny, lepszy na zimniejsze i deszczowe dni.
9. Pasha de Cartier Parfum - 1,5ml
"Przepiękna żywica jodłowo-sosnowa – ciepła, nieco dymna – komponuje się z cielesnym, zwierzęcym labdanum. Na początku w nos uderzą tony alkoholowe, które Mathilde Laurent zawiesiła gdzieś między rumem a whisky. Nieco później wyraźnie widać klasyczny akord fougere zbudowany na drewnie sandałowych i bobie tonka"

#perfumy
źródło: comment_1629098435LjW7xMpoKa0IYVFJjXqwhQ.jpg
  • 6
@norbie:
UWAGA już kupione:
Nautica, Ck one summer 2018, Ck one shock for him, Dreamer
oraz rozdane: Magic Man i Cool Water

Zostało do kupienia:
Dunhil Icon gotowy dekant 19ml
Pasha de Cartier Edition Noire 9ml