Wpis z mikrobloga

@SpasticInk: Serio? ( _) chryste panie, a ja nie mam żadnego majątku, ani syna tylko długi ( ͡° ͜ʖ ͡°) drzewa nie zdążyłem posadzić i wybudować domu
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@userrrr: Czyli mocno bolą, czy pobolewają tylko mięśnie? Hmm, a próbujesz się ruszać, coś lekko ćwiczyć? Może mięśnie bolą od wysiłku jakiegoś? Bo po szczepieniu regeneracja jest upośledzona jak w infekcji np. grypie, więc należy unikać dużych wysiłków. Czy gdy zażyjesz polopirynę s to jest lepiej (wspomaga krążenie)?
Mnie mięśnie pleców uciążliwie tydzień bolały kilkanaście dni po szczepieniu, ale możliwe że przeciążyłem je martwym ciągiem, bo zaczęły po treningu. Przeszło mi
  • Odpowiedz
@Squatlifter: Mam tylko małe zasinienie w miejscu szczepionki. Nic nie bralem od podania i nie przeciążalem mięśni, a nogi mnie pobolewaja jakbym maraton przeszedł, albo jak mial początki miażdżycy, a to raczej niemożliwe bo jem w miarę zdrowo i dużo chodze pieszo i zwyczajnie nic mi się nie chce, bo jestem znużony, nawet kawa nie pomaga. Nigdy się jeszcze tak nie czulem, a po pierwszych 12 godz od podania szczepionki, to
  • Odpowiedz
@userrrr: Rozumiem i współczuję. Ale zachowaj spokój, minęły dopiero ponad 2 tygodnie, właśnie teraz trwa reakcja układu immunologicznego i wytwarzanie przeciwciał, organizm przechodzi infekcję na niby i tak reaguje. Słuchaj go, jeśli jesteś zmęczony to maksymalnie dużo wypoczywaj. Ja też się czułem osłabiony i niezbyt dobrze długo od szczepienia, a p 6 h od zastrzyku miałem już 38,5C przez pół nocy, a kolejny dzień samopoczucie jak na mega kacu i totalne
  • Odpowiedz
@userrrr: Zgłoś się do lekarza jak najszybciej, nie ma co zwlekać. Badania trzeba zrobić, te dimery i morfologię pełną. NOPy można zgłosić przez IKP z tcw. Ale zawsze zdążysz zgłosić, pilniejsze jest sprawdzenie co Ci jest. A jak serce, ma równy rytm?
  • Odpowiedz
@userrrr: O cholera, no to jeśli stan jest aż tak poważny to powinieneś szukać pomocy wcześniej, a teraz to twój priorytet. Oby to nie były zakrzepy w układzie krążenia. Ja w takim podejrzeniu zażywałbym na wszelki wypadek regularnie kwas acetylosalicylowy, ale dawki maks 400mg na dzień czyli 1 polopiryna, bo wyraźne działanie przeciwzakrzpowe antykoagulacyjne we krwi mają już minimalne dawki. Takie dawki nie zaszkodzą, a mogą pomóc doraźnie. Jutro wstań rano
  • Odpowiedz
@Squatlifter: Ostatni raz to mnie tak chwyciło za serce jakby coś ciężkiego przez niego przeszlo, a jestem młody i nigdy nie miałem problemów z ukladen naczyniowo-sercowym a raczej u młodej osoby to troche dziwne problemy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz